Analizy
Wiele kobiet przestraszają się, kiedy lekarz proponuje badanie USG dopochwowe czujnikiem. Naprawdę nic strasznego w tej procedurze nie ma - to nie chorobliwe, a informacyjna u USG dopochwowego jest o wiele wyższa.
Reproduktywny system kobiety reguluje się hormonami. Od hormonów zależy ogólne zdrowie organizmu, stan skóry, włosów i nawet waga. Toż każda kobieta musi regularnie sprawdzać krew na hormonalne wskaźniki.
Pierwsze,co idzie na myśl kobietom przy zwłoce, bólach w brzuchu, czy wydzielaniach – USG ginekologiczne. Rzeczywiście, dziś ta metoda stosuje się w diagnostyce praktycznie dowolnych ginekologicznych chorób i w ciąży.
USG miednicy mniejszej w celu diagnostyki przeprowadza się w różnych sytuacjach. Jak idzie przygotowanie i przeprowadza się bezpośrednio ta procedura? O tym dalej w naszym artykule.
Na każdym przyjęciu u ginekologa oprócz zbioru skarg, przeglądu w lustrach, lekarz czyni jeszcze jedno ważne badanie pochwy za pomocą rąk. Co doktor może "namacać" rękami? O tym dowiadujecie się z artykułu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty