Antarktyda ukrywa przed mieszkańcami Ziemi tajemnice kosmitów

Czy naprawdę istniała starożytna cywilizacja Antarktydy? W niniejszym artykule sensacyjne naukowe odkrycia pod lodem.
Antarktyda ukrywa przed mieszkańcami Ziemi tajemnice kosmitów

Ziemia ukrywa wiele tajemnic, o których człowiek nawet się nie domyśla. Wiele z nich zaczynamy rozumieć dopiero kilka lat po ich odkryciu. Są częścią swoistego puzzle – odkrycia, które odmieniają nasze wyobrażenie o świecie. UFO i szczątki kosmitów, które odnajdują w różnych zakątkach naszej planety, są dowodem na to, że niegdyś istniała cywilizacja, której kolebką była Antarktyda.

Czym Antarktyda jest podobna do Marsa?

Antarktyda, która położona jest na Biegunie Południowym, najmniej nam się kojarzy z Czerwoną Planetą, którą chce odwiedzić każdy człowiek. Ale to tylko na pierwszy rzut oka. Jeśli im się przyjrzeć dokładnie, to są bardzo podobne. Antarktyda i Mars mają jednakowe warunki klimatyczne: jedyna różnica – na Antarktydzie jest nadmiar tlenu.

Antarktyda ukrywa tajemnice kosmitów

Temperatura jest praktycznie jednakowa, stacje polarne regularnie notują w tym regionie krytyczny mróz. Prawie 99 % powierzchni kontynentu antarktycznego jest pokryta lądolodem, o średniej grubości 2500 metrów, a więc tylko 2% jego powierzchni zajmują obszary wolne od lodu.

Kto ukrył pod Antarktydą całe miasto?

Bardzo rzadkie zdjęcia zobaczył Joseph Skipper – wirtualny archeolog z USA, który bada trudnodostępne miejsca na naszej planecie na podstawie zdjęć zrobionych satelitami. Pierwsze dziwne odkrycie na Antarktydzie – to szczątki i czaszka zauważone przez niego w miejscu, w którym wcześniej nie stanęła stopa ludzka. Przeglądając zdjęcia NASA, Joseph zobaczył system podziemnych tuneli, widocznych pod grubą warstwą lodu.

Antarktyda

Wyprawa na czele, której stanął Alfred Ritscher, opowiedziała całemu światowi o systemie podziemnych tuneli pod Antarktydą. W ciągu zaledwie tygodnia im udało się odkryć martwe miasto i piramidy. W centrum tego miasta stały duże posągi, na których widniały napisy w nieznanym języku, symbole i rysunki, które są podobne do posągów na Wyspie Wielkanocnej. Różne części tego miasta były połączone za pomocą podwodnych kanałów.

Całkiem niedawno pojawiła się informacja o tym, że Hitler doskonale wiedział o tych tunelach. Do zbadania tych kanałów wysłał kilka łodzi podwodnych jedna, z których nie mogła pokonać nawet 800 metrów. Łódź podwodna zanurzyła się w centralnej części Antarktydy, natomiast wynurzyła się na powierzchni góry w ciepłym jeziorze. Tam również znajdowały się posągi z dziwacznymi napisami.

Antarktyda ukrywa tajemnice

Druga podwodna łódź odnalazła kopalnie z gładkimi ścianami. W kopalniach znajdowały się posągi zwierząt, a również odkryto dwa miasta ze sztucznymi tunelami, które prowadziły na powierzchnię ziemi. Łódź podwodna, która zabrała na swój pokład różne przedmioty, znalezione na Antarktydzie, zniknęła w jakiś tajemniczy sposób.

To samo stało się z załogą Jacques-Yves Cousteau. Badając podwodne jaskinie, zauważył mistyczne napisy i figury. Podczas tej wyprawy zginęła połowa jego załogi. W 1983 roku naukowcy ze ZSRR sfotografowali i skopiowali na papierze tajemnicze napisy. Mawiają, że im się udało je odczytać, jednak do tej pory informacja nie została udostępniona.

tajemnica kosmitów

Kto stworzył miasta na Antarktydzie, a później je opuścił? Niektórzy naukowcy twierdzą, że szósty kontynent to zatopiona Atlantyda, która pokryła się grubą warstwą lodu. Joseph Skipper tak nie uważa, ponieważ znalazł na powierzchni Antarktydy UFO i podziemne lądowisko.

Ludzie nie byli w stanie wznieść takich budowli, które okryto pod grubą warstwą lodu – poradzić sobie z takim zadaniem mogła tylko wysoko rozwinięta cywilizacja. To właśnie ona wzniosła piramidy w Egipcie, które są bardzo podobne, jeśli chodzi o kształt, do tych okrytych na Antarktydzie. Dziś Europa i USA mają zamiar organizować wyprawę, która ma potwierdzić czy obalić teorie naukowców.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty