Arcydzieła na ustach: blogerka pięknie maluje niezwykłe obrazy z celebrytami

Blogerka z Los Angeles rysuje na jego ustach wyjątkowe zdjęcia – zyskują setki tysięcy odsłon w sieciach społecznościowych.

Popularność blogerki Jaśmin Daniel z Los Angeles sięgnęła daleko poza terytorium Kalifornii: na jej koncie w Instagramie podpisano ponad 1 milion osób.

bloger

Dziennikarze i zwykli użytkownicy są zafascynowani każdym nowym zdjęciem Jaśmin, która uważa, że jej "wizytówką" jest body art na powierzchni ust.

Jaśmin mogłaby być modelką plus-size, ona już od kilku lat otrzymuje ciekawe oferty od agencji reklamowych i modnych marek. Ale za swoje przeznaczenie ona uważa właśnie makijaż: dzięki profesjonalnym umiejętnościom wizażystki dziewczyna maluje na ustach prawdziwe obrazy krajobrazów, magicznych zwierząt i znanych na cały świat celebrytów.

Jaśmin Daniel

Guru makijażu wykorzystuje w pracy narzędzia do ust, które można znaleźć na półkach sklepów kosmetycznych. Jej ulubione produkty do ust – matowa szminka Lime Crime, błyszczyk do ust marki Rihanny Fenty Beauty i kredkę do ust Tarte Cosmetics.

usta

Najczęściej Jaśmin maluje na swoich ustach bohaterów hollywoodzkich filmów. Mała syrenka, Edward Nożycoręki, Joker, Potwór – wszystkie te postaci można zobaczyć na jej stronie.

joker
bella
ariel
edvard

Szczególną pasją blogerka darzy obrazy scen horroru – jej ulubieniec, Pennyvayz z filma "It" zdobył około 500 tysięcy lajków w sieciach społecznościowych.

Blogerka mówi:

Nie lubię pracować z makijażem oczu, bo kiepsko udają się mi obrazy na powiekach.

Trudno się z tym zgodzić: tylko jednego spojrzenia na obraz wystarczy, aby zrozumieć, że ona niedoocenia siebie.

oko

Ale najjaśniejszym dziełem Jaśmin stał się obraz na ustach, poświęcony ślubowi księcia Harry'ego i aktorki Megan Markle. Subskrybenci jej strony byli zaskoczeni subtelnością dzieła wizażystki: widać, że powtórzyła nie tylko styl stroju, ale także bukiet ślubny, z którym przyszła księżna poszła do ołtarza.

pocałunek
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty