Aromaty
Dolce Gabana Light Blue istnieją tylko blisko 15 lat, lecz obecnie ich słusznie można odnieść do klasycznego, który nigdy nie wychodzi z mody. Ogromna ilość zwolenników i zwolenniczek potwierdza świetną jakość aromatu.
Toaletowa woda Dolce Gabbana pour Femme zaczęła cały perfumeryjny kierunek słynnego znaku firmowego. Dziś ten aromat na pewno jest znany każdemu, kto ma chociażby najmniejszy stosunek do świata perfum.
Dolce Gabbana Rose The One – to zapach prawdziwej kobiety. Ten aromat daje odczucie kontenansu, wewnętrznej harmonii, równowagi. Ubierając się do niego możecie być pewne, że on długo przetrwa na skórze, lecz nie sprzykrzy się.
Dolce Rosa Excels od Dolce Gabbana – to ten aromat, który nie zanudza, z którym nie chce się rozstawać. Niektóre dziewczyny porównują go z klasycznym wariantem, lecz dodają, że Excels to chłodniejszy aromat.
Nawet jeśli wam od razu nie spodobało się brzmienie zapachu Dolce Gabbana Intense, nie pośpieszajcie się sprzątać ich daleko. Być może, w jesienno-zimowym okresie zechce się założyć na siebie ten osnuwający, głęboki, ogrzewający aromat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty