Autosugestia na odniesienie sukcesu - różnorodne metody

autosugestia na odniesienie sukcesu

Wszyscy wokół nas żyją i czerpią radość z życia. „Sąsiadka po raz kolejny kupiła nowy samochód, koleżanka z klasy jest szczęśliwa w ślubie, koleżanka w pracy jeździe co roku na drogi urlop.Tylko u mnie jest najgorzej!”- czy często myślisz w taki sposób? Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to problem naprawdę istnieje i warto go zwalczać. Prawdopodobnie problem tkwi nie w tym, że przez cały czas nie ma pieniędzy, mąż nie ma na ciebie czasu lub w dzieciach – a w tobie samej. Aby zmienić swoje życie należy zmienić samouświadomienie.

Metody autosugestii na odniesienie sukcesu

  1. Jasna rzecz, że rozpoczynać nowe życie trzeba od czegoś przyjemnego. Więc nalewamy filiżankę ulubionej kawy, bierzemy długopis, kartkę papieru i w ciągu 10 min zapisujemy wszystkie swoje zalety. Nie możesz sobie przypomnieć? Na pewno zapomniałaś o tym jak nakarmiłaś pieska sąsiadki, chyba zrobiłaś to ponieważ jesteś dobrym człowiekiem. Lub twoje dążenie do celu-przypomnij, ile pracowałaś, gdy o nowe stanowisko ubiegało się jeszcze kilku kandydatów –natomiast wszystkim utarłaś nosa. Na pewno,gdy się dobrze zastanowisz przypomnisz sobie wiele zalet, o których zapomniałaś. Autosugestia jest cudowną rzeczą ,więc przeczytaj kilka razy to co napisałaś na kartce i zrozum, że pozytywnych zalet jest więcej aniżeli negatywnych.
  2. Zastanów się co dla ciebie znaczy sukces. Być może to idealna rodzina, pieniądze, a być może jedno i drugie.Teraz rozpoczniemy lekcję rysunków. Na dużej kartce narysuj własne marzenie. Powinny one być jaskrawe: nowy samochód, odpoczynek pod palmami, kochający mąż i dzieci. autosugestia na pozytzwęMożesz wycinać ładne rysunki z magazynów i kleić je na dużej kartce. Robimy kolaż, naklejając swoje marzenie w centrum kartki i każdego ranka dążymy do tego by je realizować.
  3. Następująca metoda - zaklinanie. Dokładnie dobieramy wyrazy dla autosugestii. To nie muszą być powszechnie używane wyrazy -„jestem najładniejszą”. Wymyśl coś nowego. Odnalazłaś dużo własnych zalet pozytywnych, więc powtarzaj je. To samo zrób z marzeniami, wpisanymi na kartce, powtarzaj je przez cały czas - „chcę nowy samochód i do końca roku obowiązkowo zarobię pieniądze”.

Powtarzaj owe zaklinania codziennie i autosugestia przyniesie wyniki. Ale pamiętaj najważniejszą rzecz.Podczas realizacji celów należy nie tylko chcieć ,ale również trzeba coś robić w tym kierunku. Żadne pozytywne nastawienie nie pomoże ci, jeśli nie będziesz działać.

 
Powiązane artykuły:
Składniki sukcesu w biznesie – realizuj swoje idee i cele
W tym artykule porozmawiamy o składnikach sukcesu, co robią dowolny biznes udanym. Dowiadujecie się o tym na co warto zwrócić szczególną uwagę przy rozwoju swojej sprawy, żeby domagać się pożądanego i osiągnąć sukces.
Jak nauczyć się prawidłowo marzyć?
W tym artykule porozmawiamy o tym jak poprawnie marzyć, żeby marzenia stały się celem...osiągalnym i realnym. Dlatego należy dotrzymywać się kilku reguł. Czytamy, bierzemy na notatkę i robimy życie harmonijnym.
Jak odzyskać sukces – metody żeby poczuć się szczęśliwie
Każdemu z nas na pewno chciałoby się, żeby sukces i powodzenie zawsze byli obok i przeprowadzały nie tylko w sprawach, ale i we wszystkich dziedzinach życia. I często powstaje kwestia: czy być może w ogóle zrobić coś, żeby powodzenie wróciło?
Psychologia pieniędzy – jak przyciągnąć do siebie duże zarobki?
Wielu z nas zdarzało się widzieć jak człowiek stawał się innym od razu po pieniężnym wzlocie. Rzecz w tym, że pieniądze mogą wpływać nie tylko na materialne życie, lecz przede wszystkim na życie duchowne. Na czym polega psychologia pieniędzy?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty