Benedict Cumberbatch i jego syn – o czym dowiedzieli się paparazzi?

Benedict Cumberbatch i jego syn

Wielki brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, który został wiadomy ogółowi społeczeństwa po wykonaniu głównej roli w serialu "Sherlock", niezbyt mocno lubi rozprzestrzeniać się o swoim osobistym życiu. Z reguły dziennikarze i zwolennicy gwiazdy dowiadują się o wszystkich przemianach, które odbywają się z nim, przez pewien czas.

Tak stało się i przy urodzeniu syna Benedicta Cumberbatcha i jego żony Sophie Hunter, która wstąpiła do oficjalnego małżeństwa z aktorem 14 lutego 2015 roku. O pojawieniu się malucha na świecie para gwiazd zawiadomiła tylko po 2 tygodniach po nadejściu szczęśliwego wydarzenia, a wiadomości o jego imieniu nie rozgłaszały się w ciągu 3 miesięcy.

Jak nazywa się syn Benedicta Cumberbatcha?

Dziecko Benedicta Cumberbatcha zobaczyło świat 1 czerwca 2015 roku. Nowonarodzonego chłopaka nazwali Christopher Carlton, przy czym pierwsze imię jemu dali dla uczczenia jednego z bohaterów gwiaździstego ojca. Drugie imię z kolei zbiega się z drugim imieniem samego Benedykta i jego ojca, słynnego aktora Timothy Cumberbatcha.

Otrzymać te dane i po raz pierwszy zobaczyć niemowlę, dziennikarze potrafili tylko we wrześniu 2015 roku. O tej porze Benedict Cumberbatch z żoną i dzieckiem poszli na wspólny spacer. Przy czym młody ojciec wyglądał szczęśliwym i uskrzydlonym troską i miłością – on stale bawił się z maluchem leżącym w wózku, a potem wziął go na ręce i delikatnie przycisnął do siebie.

Warto odznaczyć, że chociaż małżonkowie nie lubią rozprzestrzeniać się o swoim osobistym życiu, swojego nowonarodzonego niemowlęcia oni nie ukrywają. Podczas przechadzek malutkiego Christophera nie chowają w wózku, czy pod kołdrą – chłopiec praktycznie zawsze znajduje się na rękach kogoś z rodziców i rozgląda się w strony niewiarygodnie pięknymi oczami niebieskiego koloru.

Chociaż ze strony wydaje się, że w relacjach pary panuje pełna harmonia, niektóre źródła twierdzą, że małżonkowie nie mogą porozumieć się. Według plotek Benedict Cumberbatch jest zbyt mocno obciążony pracą i u niego brakuje czasu na rodzinę.

Mamy nadzieję, że rodzina potrafi z sukcesem podołać wszystkie trudności, które powstają na jej drodze i żadne dramaty nie zaznaczą się na losie malutkiego Christophera.

Benedict Cumberbatch i jego żona Benedict Cumberbatch i żona Benedict Cumberbatch miłość
Benedict Cumberbatch i syn Benedict Cumberbatch z wózkiem Benedict Cumberbatch z żoną i dzieckiem
pierwsze foto Benedicta Cumberbatcha z dzieckiem Benedict Cumberbatch i jego dziecko spacer
 
Powiązane artykuły:
Syn Jackie Chana – historia jego życia
Syn Jackie Chana, w odróżnieniu od wielu drugich dzieci gwiaz ojców, rósł zwyczajnym chłopcem – jego ojciec nie chcąc zbędnej uwagi mówił, żeby ich pokrewieństwo trzymało się w tajemnicy.
Dzieci Julii Roberts – rodzina słynnej aktorki
Aktorka Julia Roberts miała ciężkie dzieciństwo, toż swoje dzieci ona otoczyła niewiarogodną troską i miłością. Dziś w rodzinie gwiazdy i jej męża podrastają syn i córka, i troskliwa mama po maksimum broni ich od zbędnej uwagi.
Córka Cher – co wiemy o jej życiu?
Córka znanej śpiewaczki Cher od dzieciństwa marzyła zostać mężczyzną i zmieniła pleć, jak tylko u niej pojawiła się taka możliwość. On zrzucił wagę, zyskał miłości z nową dziewczyną i rozkoszuje się życiem w męskim ciele.
Synowie Boba Marleya – ile ich jest i kim oni są?
Wiadomy na cały świat i niezwykle utalentowany pisarz i wykonawca stylu reggae Bob Marley, bez wątpienia zasługuje, żeby o nim rozmawiać jak o wielodzietnym ojcu. Dziś siedmioro synów muzyka pomyślnie przedłużają muzyczną tradycję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty