Beyonce w stroju kąpielowym

Beyonce w stroju kąpielowym

Beyonce – posiadaczka luksusowych form, która nigdy nie waha się pokazywać swojej figurę otaczającym. Chociaż niektórzy nieprzyjaciele uważają, że gwieździe trzeba byłoby trochę schudnąć. Sama piosenkarka jest pewna własnej atrakcyjności i absolutnie tego nie ukrywa.

Zobaczyć zdjęcia gwiazdy w stroju kąpielowym i innych otwartych strojach można jak w jej własnym Instagramie, tak i na okładkach wielu popularnych magazynów. Podobne zdjęcia zawsze otrzymują dużo entuzjastycznych recenzji od zwolenników i miłośników talentu Beyonce.

Apetyczne formy

Jednym z jaskrawych zdjęć stała się fotografia gwiazdy w pąsowym, zamkniętym stroju kąpielowym, ze złocistym tatuażem na nodze. Ten obraz jest podziwiany licznymi zwolennikami gwiazdy pokazując im, że dziewczyna jest w idealnej formie.

Na okładce czasopisma Elle w 2016 roku Beyonce pojawiła się w zamkniętym czarnym stroju kąpielowym z własnej sportowej kolekcji Ivy Park, wyjście której było ogłoszono nią w Instagramie w tym samym dniu.

Swojego pięknego ciała i apetycznych form gwiazda nie ukrywała i podczas ciąży. Na plaży w Chorwacji Beyonce pojawiła się przed otoczeniem w białym stroju kąpielowym z falbanami, który absolutnie nie ukrywał jej wyraźnie zaokrąglonego brzucha.

W czerwcu 2016 piosenkarka odpoczywała na Hawajach razem ze swoim mężem raperem Jay-Z. Jej nieprawdopodobnie jaskrawy kąpielowy strój z kwiatowym nadrukiem i długimi rękawami stał się przedmiotem zachwytu wszystkich obecnych na plaży, a także licznych zwolenników rodzinnej pary, które potrafiły rozkoszować się nie tylko doskonałymi formami Beyonce, ale i idyllą w związku pomiędzy małżonkami.

Beyonce nad morzem 1 Beyonce v bikini Beyonce w żółtym bikini
Beyonce po porodzie Beyonce w reklamówce Beyonce w czerwonym bikini
Beyonce na odpoczynku Beyonce elle Beyonce v bikini ciąży
 
Powiązane artykuły:
Shakira w stroju kąpielowym
Shakira zawsze przyciągała uwagę nie tylko swoimi nadzwyczajnymi wokalnymi danymi, ale i niestandardowym wyglądem zewnętrznym i praktycznie idealnymi parametrami figury, które śmiało demonstruje w różnych opalaczach.
Monica Bellucci w stroju kąpielowym
Nawet w wieku 50 lat Monica Bellucci nie utraciła zeszłej piękności. Ona nadal zostaje najbardziej upragnioną, przepiękną, wysoko opłacaną modelką i aktorką, a jej sesje zdjęciowe w opalaczach to potwierdzają.
Marilyn Monroe w stroju kąpielowym
Modele opalaczy, w których swego czasu pojawiała się Marilyn Monroe są bardzo aktualne na dziś. W podobnych fasonach dowolna modnisia potrafi zbliżyć się do ideału i poczuć się podobną do kultowej gwiazdy.
Jennifer Lopez w stroju kąpielowym
Jennifer Lopez demonstrując w opalaczu oszałamiającą figurę, naocznie potwierdza tytuł jednej z najseksualniejszych kobiet. Męska połowa zwolenników zawsze wesoła obserwować za pojawieniami się gwiazdy w takich obrazach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty