Biała bluzka - zawsze w trendzie

biała bluzka

W damskiej garderobie są rzeczy, które nigdy nie schodzą z modnego Olimpu - będą aktualne po wszystkie czasy. Biała bluzka - jest tego dobrym przykładem. Dziś łączą tą rzecz nie tylko z klasycznym "ciemnym dołem" - czarną spódnicą czy spodniami, ale z dżinsami i nawet krótkimi szortami. Ubierają ją nie tylko uczciwe studentki, ale i śmiałe dziewczyny gotowe dziwić swoimi strojami i zawsze przyciągać entuzjastyczne spojrzenia otoczenia. Stylowa i piękna biała bluzka pasuje do kawiarni i do kina, a także na spacery i nawet na imprezy. Ważne, żeby ona była idealnie czysta, świeża, idealnie wyprasowana, modna i dobrana do figury i rozmiaru jej właścicielki.

Modne fasony białych bluz

  1. Klasyka. Współcześni designerzy dążą do konserwatywnych form. Jednorzędowa koszula na guziki, uszyta z cienkiej tkaniny, lekko zwężona, bez kieszeni i z niewielkim kołnierzem - to jest klasyczna damska biała bluzka.
  2. Kontrastowe detale. W trendzie są modele, w których obecne są guziki, paseczki, krawaty, odwroty kołnierza czy mankiety innego aktywnego koloru, na przykład czarnego czy czerwonego. Wygląda to nawet bardzo imponująco. Biała bluza z czarnym kołnierzem i guzikami - to modny i stylowy wariant dla tych dziewczyn, które preferują rozcieńczać klasykę ciekawymi szczegółami.
  3. Podkreślane męskie fasony. Takie modele białych bluzek są u szczytu popularności. Proste w kroju, nie mają zbędnych detali, wyglądają trochę większymi na dziewczęcych plecach, ale to jest ich główną zaletą - podkreślają delikatność i kobiecość. Te stylizowane męskie koszule świetnie łączą się z dżinsami.
  4. Asymetryczne warianty. Projektanci mody dążą do takiej techniki, żeby zrobić rzecz bardziej oryginalną: damska biała bluzka może być z tyłu dłuższa niż z przodu, mogą być nierówne krawędzie kołnierza, zdobienie może występować tylko po jednej stronie.
  5. Modele origami. To koszule z różnymi ciekawymi warstwami tkaniny. Na przykład kołnierz białej bluzki może mieć mnóstwo wymyślnych fałdek. Popularne będą warianty ze skomplikowaną baskinką, kiedy staje się marszczona i stwarza niewielką spódnicę. Takie rzeczy łączą się tylko ze spokojnym i nie objętościowym dołem: podpasują obcisłe spodnie czy obcisłe dżinsy, a także dobrze będzie wyglądać spódnica ołówkowa.

Tkanina białych bluzek

Do wyboru tkaniny dla tego przedmiotu garderoby, warto podchodzić z szczególną uwagą. To jest taka rzecz, którą będzie trzeba często prać, dlatego jest ważnie, żeby ona nie traciła wyglądu zewnętrznego po takich regularnych "wodnych procedurach". Przewagę lepiej oddawać naturalnym materiałom. A wybierać spośród nich rekomenduje się wychodząc z przeznaczenia tego akcesorium.

Tak więc, jeśli to biała bluzka do biura, to idealna będzie bawełna. To praktyczna tkanina, a poza tym jest ona bardzo wygodna. Bawełna jest dobra zwłaszcza na lato. Biała bluzka z krótkim rękawem czy w ogóle bez rękawów - to doskonały wariant na gorący sezon.

Ozdobna, letnia biała bluzka będzie wyglądała fantastycznie, jeśli ona jest wykonana z koronki, szyfonu. Dobrze będą wyglądały i kombinowane modele, w których przewidziane są tylko ażurowe wstawki.

Na specjalne wyjścia warto mieć bluzkę z satyny lub jedwabiu. Ta tkanina dodaje uroczystości i elegancji każdej uszytej z niej rzeczy.

Kupując białą bluzkę warto obowiązkowo spojrzeć na etykietę, gdzie są wskazane warunki prania. Powinny być ściśle przestrzegane. Nie należy prać jej z kolorową odzieżą, a z wybielających środków zaleca się korzystać tylko w skrajnych wypadkach, wcześniej robiąc test. Tylko wtedy będzie można zachować wygląd zewnętrzny tej rzeczy przez długi czas.

modele białych bluzek 1 modele białych bluzek 2 modele białych bluzek 3
modele białych bluzek 4 modele białych bluzek 5 modele białych bluzek 6
modele białych bluzek 7 modele białych bluzek 8 modele białych bluzek 9
 
Powiązane artykuły:
Bluzy z atlasu
Atlas – to wytworny materiał, toż bluzy z tej tkaniny wyglądają bardzo gustownie i szlachetnie. Lecz po to, żeby jak najliepiej schować usterki swojej figury i zamaskować jej godność, warto znać jak wybierać fason i kolor takiej rzeczy.
Sweter lalo – popularny element garderoby damskiej
Sweter lalo – modny trend, który również stał się uniwersalnym przedmiotem żeńskiej garderoby. Piękne gradienty i jednotonowe wyroby z objętościowymi kosami oryginalnie uzupełniają obraz w stylu romantyk.
Sweter z koronką – modny trend
Sweter z koronką – modny wybór dziewczyn, które chcą zawsze być oryginalne, piękne i wyrafinowane. Dziś są w modzie modele z obróbką na dole, ażurowymi wstawkami, ansambl wiązanych wyrobów i powietrznego decorumu.
Niebieski sweter – stwórz delikatny i kobiecy wizerunek
Niebieski sweter – stylowy przedmiot żeńskiej garderoby, który zrobi dowolny obraz delikatnym, świeżym, romantycznym. We współczesnej modzie są uważane za najpopularniejsze wiązane wyroby, a także modele skróconego kroju.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty