Bioenergetyka
Kamień morion – właściwości
Wszystkie kosztowne kamienie mają swoją energetykę, która większą czy mniejszą miarą wpływa na człowieka. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka magicznych i leczniczych właściwości kamienia morion.
Kamień kahalong – właściwości
Jeszcze nasi przodkowie korzystali amuletami z różnych kamieni, które były powołane nie tylko bronić, ale i wzmacniać energetykę swojego "gospodarza". W tym artykule opowiemy o właściwościach kamienia kahalong.
Kamień bursztyn – właściwości, komu pasuje?
Dziś w przyrodzie istnieje ogromna ilość kosztownych kamieni, które mają unikalną energię. W tym artykule dowiadujecie się o tym, komu podchodzą właściwości kamienia bursztyn.
Kolory aury – znaczenie
Kolory aury – znaczenie

W tym artykule opowiemy o kolorach aury i o tym co one oznaczają. Kolory aury mogą być różne i mają one określone znaczenie. Zależnie od stanu i humoru człowieka, kolory mogą stale zmieniać się. Czytamy i bierzemy na notatkę.

Praktyki taoistyczne dla kobiet – droga do zdrowia kobiety
Praktyki taoistyczne dla kobiet – droga do zdrowia kobiety

Energia każdej kobiety wymaga stalego oczyszczenia i napełnenia, czemu bardzo dobrze sprzyjają wschodnie duchowne praktyki. Ten artykuł opowie o taostycznych żenskich praktykach, przeliczy główne tajemnice taoistycznej miłości i seksualności dla kobiet.

Odblokowanie czakr – scalenie duszy
Odblokowanie czakr – scalenie duszy

Nasze czakry odpowiadają za zdrowie i duchową równowagę, toż ich blokowanie może doprowadzić do najsmutniejszych skutków. Opowiemy o możliwych przyczynach blokowania każdej z siedmiu czakr i o sposobach ich odblokowania.

Otwarcie trzeciego oka i jego objawy – droga do rozwoju duchowego
Otwarcie trzeciego oka i jego objawy – droga do rozwoju duchowego

Ten artykuł opowie o tym, co z siebie przedstawia trzecie oko i które są najbardziej rozpowszechnione oznaki jego aktywności. Również dowiadujecie się gdzie znajduje się trzecie oko u człowieka.

Kamień unakit – magiczne właściwości
Kamień unakit – magiczne właściwości

Dużą ilość minerałów, istniejących na ziemi, ludzie dawno nauczyli się stosować w swoich celach. Szczególną wartość przedstawiają te rasy, które mają najbardziej bogaty chemiczny skład i niezwykłe zabarwienie. W naszym artykule opowiemy o unikalnym kamieniu unakicie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty