Biologiczna trwała ondulacja na rzęsy lub laminowanie – jaki zabieg jest lepszy?

biologiczna trwała ondulacja na rzęsy lub laminowanie

Podkreślić urodę i wyrazistość oczu współczesnym kobietom jest o wiele prościej, dzięki pojawieniu się różnych salonowych zabiegów pielęgnacyjnych na rzęsy. Dziś można otrzymać nie tylko pożądany kolor, ale również dodatkową objętość, grubość, nawet można zwiększyć ilość rzęs. Przeglądając wykaz usług dosyć często jest trudno dokonać wyboru: biologiczna trwała ondulacja na rzęsy lub laminowanie – jaki zabieg jest lepszy? Wszystko zależy od tego, jaki chcesz otrzymać efekt i jakich chcesz osiągnąć celów.

Na czym polega biologiczna trwała ondulacja na rzęsy i laminowanie?

Pierwszy zabieg jest potrzebny po to, aby rzęsy były pięknie podkręcone. Biologiczna trwała ondulacja, nie urażając rzęs, zakręci ich końcówki na długi okres. Efekt trzyma się około miesiąca, następnie potrzebna jest korekcja.

Laminowanie rzęs należy do zabiegów leczniczych. Podczas zabiegu rzęsy nasycane są keratyną, stają się błyszczące, jaskrawe, grubsze i gęstsze. Oprócz tego laminowanie chroni rzęsy przed negatywnym oddziaływaniem składników kosmetyków, promieni słonecznych, wilgoci i chłodu. Trwała podkręca rzęsy na 7-8 tygodni.

Na czym polega różnica między laminowaniem a biologiczną trwałą ondulacją na rzęsy?

Nie zważając na prawie jednakowy efekt wizualny, po wykonaniu każdego z zabiegów rzęsy wyglądają inaczej. Główna różnica między biologiczną trwałą ondulacją na rzęsy a laminowaniem – uzdrowienie rzęs. Pierwszy wariant jedynie przewiduje podkręcenie rzęs, natomiast nasycenie keratyną jest przeznaczone do odnowienia i regeneracji rzęs, nasilenie ich koloru. Z tego więc powodu drugi opisywany zabieg jest o wiele droższy.

Również różnica między laminowaniem a biologiczną trwałą ondulacją na rzęsy jest zauważalna jeśli chodzi o kolor rzęs. W pierwszym wypadku podczas nasycania rzęs keratyną na nie jest nanoszony pigment, który farbuje nawet odbarwione końcówki. Wynik – bardziej nasycony kolor rzęs, wydłużenie. W wypadku biologicznej trwałej nie wykonuje się farbowania.

 
Powiązane artykuły:
Kilka ciekawych porad – jak mieć gęstsze brwi?
Teraz popularną staje się przyrodnicza piękność i dlatego wiele osób teraz sprzątają brwi-nici i szukają sposoby zrobić je gęstszymi. Dosięgnąć tego można za pomocą zafarbowywania, czy aktywacji wzrostu włosów.
Usuwanie tatuażu brwi laserem – jak przebiega zabieg?
Skorygować tatuaż brwi można tylko za pomocą lasera. Chcecie znać na ile jest efektywna ta procedura, jak ona przeprowadza się, czy jest bolesną? Wtedy przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł.
Ile trzymają się przedłużone rzęsy?
Przedłużone rzęsy dziś tak samo są popularne jak i wtedy, kiedy one tylko pojawiły się w salonach. One są potrzebne po to, żeby kobieta stale mogła czuć się komfortowo. Lecz jak długo może zachowywać się to odczucie?
Wzmocnienie rzęs – 6 skutecznych sposobów
O długich rzęsach marzą wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Komuś swoje marzenia udaje się spełniać za pomocą tuszy. Lecz są i takie dziewczyny, dla których żeby umocnić rzęsy, należy przeprowadzić cały kompleks przedsięwzięć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty