Biopole człowieka - niewidzialna siła i energia

biopole człowieka

Nie patrząc na to, że sceptycy wciąż nie wierzą, że istnieje coś większego niż świat materialny, obecność biopola - już dawno potwierdzony naukowy fakt. Czym równiej i więcej biopola - tym szczęśliwszy, energiczny i zdrowszy człowiek. Dziś wiele osób proponują usługi korekcji biopola, jednak szarlatanów w takiej sprawie trudno odróżnić od fachowców.

Jak zobaczyć biopole?

Istnieje nawet szczególny przyrząd - biosensor, który w stanie uchwycić biopole człowieka. Właśnie dzięki jemu była znaleziona odpowiedź na pytanie o tym, jak poznać swoje biopole lub jak wyznaczyć biopole człowieka.

Zresztą wiele osób konsekwentnie rozwijają swoje zdolności i znają jak sprawdzić swoje biopole. Dlatego istnieją różne praktyki i treningi, które są dostępne dla każdego.

Biopole - niewidzialna siła

Siła biopola polega na obronie człowieka. Dzięki jej on znajduje się wewnątrz energetycznego jajka, które pokrywa go od głowy do bioder. Biopole może być różnego rozmiaru i to zależy od zdrowia: średni człowiek ma biopole promieniem nie więcej metra.

Biopole bezpośrednio jest związane z życiową siłą człowieka. Uczeni z St. Petersburga wyjaśnili, że w razie przyrodniczej śmierci biopole człowieka wygasa stopniowo i w całości. Ale jeśli człowiek popełnił samobójstwo, zostanie zamordowany,czy zdarzy się wypadek samochodowy w biopolu jeszcze długi czas będą odbywać się błyski aktywności.

Biopole jest u ludzi, u zwierząt i u roślin. U człowieka ono jest najsilniejsze. Co ciekawe biopola z niską energią zdolne wchłaniać negatyw z biopola z wysoką energią. To wyjaśnia zdolność kotów "leczyć" i również fakt o tym, że człowiek, który przeszedł udar mózgu, szybko odchodzi od choroby, jeśli w jego domu są zwierzęta.

Jak odnowić biopole człowieka?

Dziś obrona biopola to bardzo poważny problem. Ludzie sami nie zastanawiając się, kaleczą go paleniem, alkoholem, komputerami, telefonami, narkotykami i wieloma innymi negatywnymi czynnikami. Prawie każdemu biopolu trzeba leczenia przez nadmierne korzystanie z komputerów w naszym życiu. A „złe oczy”, zawiść, obraza, nienawiść - to wszystko całkiem przyprowadza go do stanu osłabienia. Biopole cierpi też od emocji, które doświadcza człowiek i od tych, które są skierowane na niego. Uważa się, że najbardziej dobroduszni, delikatni ludzie są mniej narażeni na innych, na problemy przełamania biopola, ponieważ w nich przeważa aktywna, światła energia.

W ogóle biopole - uniwersalny wskaźnik zdrowia psychicznego i fizycznego. Przy czym najpierw odbywa się przełamanie biopola, a potem - choroba narządu.

Dzisiaj od wszystkich rodzajów uszkodzeń biopola najlepszym środkiem jest stara dobra medytacja. Technika jest bardzo prosta:

  1. Przyjmij wygodne położenie, rozluźnij się, oddychaj głęboko i spokojnie.
  2. Zwolnij swoją głowę od myśli. Dlatego można wyobrażać,jak z góry do twojej głowy wchodzi jak zobaczyć biopole człowiekazłoty promień.
  3. Oddychaj powoli i wyobrażaj sobie,że każdy twój wydech - to kolejny krok do odnowienia biopola. Ono nadyma się jak balon, staje się jaskrawym, równym i pięknym. Policz 40-50 takich wydechów - tego wystarczy.
  4. Nie zmieniając położenia zrób to samo- masaż punktu na czole nad nasadą nosa, potem u skrzydeł nosa, później - na podbródku, na skroniach, i w zakończeniu – za uchem.
  5. Po tym powoli masuj same uszy w ciągu 1-2 minut.

Po tych prostych krokach na pewno odczujesz przypływ sił, niby dobrze odpoczęłaś. Medytacja jest dobra na końcu skomplikowanego dnia roboczego, po kłótni, przy chorobach, chronicznym zmęczeniu, czy po stresie.

 
Powiązane artykuły:
Jak trafić do przeszłości?
W tym artykule opisują się różne możliwości trafić do przeszłości. Domagać się pożądanego efektu można skorzystawszy z maszyny czasu, czy innymi sposobami, o których wiadomo nie wszystkim.Czy istnieje taka maszyna? Tego niestety na pewno nie wiadomo.
Jak nauczyć się widzieć przyszłość?
Widzieć przyszłość - bezcenny dar, który niektórym udaje się ujawnić w sobie i rozwinąć. Mówią, że taki dar może rozwinąć w sobie każdy człowiek.Lecz czy to prawda? Tego oczywiście nie wiadomo,ale za pomocą niektórych ćwiczeń można go rozwinąć.O tym opowie nasz artykuł.
Jasnowidzenie – jak nauczyć się niezwykłych zdolności?
Mówią, że 80% ludzi rodzi się ze szczególnym darem. Lecz tylko jednostki rozwijają go do wysokiego poziomu. Chodzi o takie zjawisku jak jasnowidzenie. Na czym polega jego unikalność i czy można go rozwinąć już w dojrzałym wieku? Wyjaśnimy.
Jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia - rozwijamy szósty zmysł
Rozwinąć w sobie dar jasnowidzenia może każdy. Dziś ten temat jest na tyle aktualny, że istnieje mnóstwo różnych szkół i praktyk do rozwoju tego niewytłumaczalnego daru. Z naszego artykułu dowiadujecie się, jak rozwinąć zdolności i nauczyć się poprawnie je stosować.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty