Bliżej ludzi: 10 znanych osób, do których można dzwonić

Niektórzy celebryci, politycy, gwiazdy oraz zwierzchnicy religijni udostępniają szerszej publiczności swoje numery telefonów, aby każdy chętny mógł sobie z nimi nieco pogawędzić. Na pewno będziesz zaskoczony tym, kto się znalazł na niniejszej liście.

Lista została sporządzona w 2017 roku. Być może niektóre numery telefonu się zmieniły, ale na pewno z łatwością znajdziesz nowy numer, pod którym możesz się skontaktować ze znaną osobą. Oczywiście, na początku połączysz się z asystentem albo pracownikiem call-center, którzy po zapoznaniu się z twoim problemem, być może połączy cię na przykład z prezydentem USA, czy papieżem. Nie zapominaj o kodach państw.

1. Barack Obama

obama

Nie przejmuj się, jeśli nie zaproszono cię na przyjęcie do domu byłego prezydenta USA, Baracka Obamy. Każdy chętny może zadzwonić do niego, aby pogawędzić sobie o pogodzie albo się zapytać o sytuację, panującą w kraju. Jeśli chcesz się skontaktować z 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych, dzwoń pod numer 202-456-1111.

2. Papież

papierz

Chcesz się wyspowiadać? A może chcesz powiedzieć papieżowi, że ma bardzo ładne czerwone buciczki? Albo po prostu sobie z nim pogawędzić? Czemu nie? Papież chętnie pogada sobie z każdym, kto zadzwoni na numer 39-06-6982. Co prawda, każdy, kto próbował to zrobić, mówi, że jest to dość ciężka sprawa. Warto jednak spróbować. Może tobie się akurat uda?

3. Królowa Elżbieta II

królowa

Elżbieta II stanowi wzór godny naśladowania dla innych władców i prezydentów. Początek panowania królowej Elżbiety II oficjalnie ogłoszono 7 lutego 1952 roku. Ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi i dyplomację i reprezentowanie kraju. Życie prywatne królowej nie było usłane różami. Na przykład, śmierć księżnej Diany, wielki pożar, który wybuchł na królewskim zamku w Windsor. W 2012 roku Elżbieta II świętowała diamentowy jubileusz, czyli 60 lat na tronie. Chcesz pogadać z królową? Zadzwoń na numer 44-020-7930-4832.

4. Dalajlama

Dalajlama

Obecnie Dalajlama podróżuje po świecie, promując ludzkie wartości oraz zachęca do dialogu i harmonii między religiami. Tenzin Gjaco, XIV Dalajlama jest laureatem Pokojowej Nagrody Nobla i nie tylko. Ma na swoim koncie około stu różnych nagród i medali (Złoty Medal Kongresu). Jest autorem 70 książek. Obecnie Dalajlama urzęduje w Indiach. Jeśli będziesz miał ochotę porozmawiać na poważne tematy religijne, zadzwoń pod numer 91-1892-221343.

5. Święty Mikołaj

mikołaj

Większość dzieciaków z niecierpliwością czeka na prezenty od Św. Mikołaja i pisze do niego listy. Jednak mało kto wie, że każdy chętny może nie tylko do niego napisać list, ale także zadzwonić. Na stronie TollFreeForwarding.com można skorzystać ze świątecznej usługi Tel Santa (zadzwoń do Św. Mikołaja). Twoje dziecko może nie tylko zostawić Mikołajowi wiadomość. Jeśli zadzwonisz do Mikołaja na numer 951-262-3062 to będziesz mógł przekazać mu świąteczne prezentowe pragnienia twojej pociechy!

6. Bill Gates

geits

Były prezes zarządu korporacji Microsoft obecnie głównie się skupił na działalności charytatywnej, każdego dnia przeznaczając na to ogromne kwoty. Jeśli chcesz poprosić go o pomoc, zadzwoń na numer 06-709-3100.

7. Tiger Woods

woods

Jeśli chcesz pogadać sobie ze słynnym golfistą, skontaktuj się z nim za pośrednictwem komunikatora PGA National Headquarters, numer: 904-285-3700 i zostaw wiadomość głosową, po odsłuchaniu której być może to ciebie oddzwoni.

8. Oprah Winfrey

opra

Chcesz wziąć udział w słynnym The Oprah Winfrey Show? A może masz jakiś bombowy pomysł na show? Zadzwoń na numer 312-633-1182 w Chicago.

9. Bono

bono

Bono – popularny muzyk, którego zna cały świat. Jeśli jesteś fanem muzyki rockowej i zespołu U2, zadzwoń na numer 01 6777330 – numer kontaktowy asystenta piosenkarza w Dublinie.

10. Donald Trump

tramp

Jeśli chcesz przekazać jakąś ważną wiadomość 45.prezydentowi USA, zadzwoń na numer 212-832-2000 – biuro prezydenta w Nowym Jorku. Pamiętaj, że znani i lubiani często znajdują się o wiele bliżej, niż nam się wydaje. Zawsze pamiętaj o teorii sześciu uścisków. Każdy z nas może dotrzeć do dowolnego człowieka na świecie przez maksymalnie pięć innych osób.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty