Bodyflex do odchudzania – prawidłowe pozbycie się zbędnych kilogramów

bodyflex do odchudzania

Bodyflex do odchudzania zazwyczaj wykorzystują kobiety w ciąży, które nadmiernie przybierają na wadze, kobiety po porodzie lub cesarskim cięciu, a również ludzie, którym są przeciwwskazane nadmierne obciążenia fizyczne, jednak należy aktywnie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Odchudzamy się z bodyflex

"Czy pomaga bodyflex pozbyć się zbędnych kilogramów?" – zadasz pytanie. Jasna rzecz, pomaga! Zestaw bodyflex – to system gimnastyki oddechowej, która sprzyja intensywnemu wzbogacaniu komórek tlenem, dzięki czemu aktywują się procesy przemienne i polepsza się ogólny stan zdrowia.

W wyniku tego bodyflex daje możliwość pozbyć się zbędnych kilogramów, przestrzegając zasad poprawnego odżywiania i w ciągu 15 minut wykonując ćwiczenia.

Ile kalorii spala bodyflex?

Jeśli chodzi o to pytanie, to istnieje mnóstwo różnych zdań, od 300 do 3000kcal na godzinę, Jednak nawet najbardziej aktywne dyscpyliny sportowe nie dają możliwości spalić 3000kcal na godzinę, z tego więc powodu owe zdanie logicznie uważać mitem.

Uważa się, że im dłużej wykonujesz ćwiczenia, tym szybciej zwiększa się proces spalania kalorii. W ciągu 20 minut, w zależności od wagi, spalisz od 50 do 100kcal.

Bodyflex – wyniki przed i po

Wiadome są wypadki, gdy wyniki przed i po bodyflex są dosyć widoczne. Na przykład po tygodniu zajęć bodyflex kobieta może stracić kilka centymetrów w talii i biodrach. Jasna rzecz, otrzymać takie wyniki można tylko w tym wypadku, jeśli ćwiczenia wykonywać regularnie i prawidłowo. Jeśli powtarzać zestaw ćwiczeń codziennie w ciągu 20-30 minut, wyniki zauważysz dosyć szybko.

Bodyflex – zestaw ćwiczeń

Ćwiczenia bodyflex na odchudzanie mają dokładnie określony kierunek – jedne wykonywane są po to, aby udoskonalić formę nóg, drugie – na pośladki, trzecie – na ręce. Zapoznajmy się z najbardziej rozpowszechnionymi ćwiczeniami na strefy problemowe, z którymi ma praktycznie każda kobieta:

  1. Bodyflex do odchudzania nóg (bioder) – seiko. Wstań na czworaki. Prawą nogą wyprostuj i skieruj w bok pod kątem 90 stopni. Wciągnij brzuch, zatrzymaj oddech. Tę samą nogę ciągnij do przodu, podnosząc z podłogi do poziomu tułowia – to trzeba robić w ciągu 8 sekund. Następnie powróć do pozycji początkowej, uwolnij oddech. Powtórz trzy razy na każdą nogę.
  2. Bodyflex na nogi (wewnętrzna strona bioder): szalupa. Usiądź na podłodze i rozstaw nogi maksymalnie szeroko. Nie podnoś pięt z podłogi, czubki ciągnij w kierunku do siebie, kierując je w boki. Rękami, nie zginając ich w łokciach, opieraj się o podłogę. W tej pozycji należy wykonać oddechową część składową ćwiczenia: silny pełny wdech, wdech jamą ustną, wydech, długie zatrzymanie oddychania, mocno wciągnięty brzuch. Następnie ręce umieszczamy przed sobą, zginamy się do nich, opieramy się o podłogę. Ślizgając rękami po podłodze, opuszczamy się coraz niżej. W maksymalnym położeniu zatrzymaj się i licz do ośmiu, następnie zaczynaj oddychać i powróć do pozycji początkowej. Powtórz trzy razy.
  3. Bodyflex ćwiczenia na nogi i brzuch: kot. Wstań na czworaki, uważaj, aby ręce były wyprostowane, patrz przed sobą. Wykonaj klasyczne ćwiczenie oddechowe i przybierz następującą pozycję: należy skłonić głowę, wygiąć plecy, ciągnąć kręgosłup do góry. Zatrzymaj oddech i licz do 10. Następnie powróć do pozycji początkowej i zacznij oddychać.

Gimnastyka do odchudzania bodyflex jest na tyle prosta, że może ją wykonywać każdy. Nie potrzebuje specjalnych nawyków i przygotowania fizycznego, dzięki czemu jest bardzo popularna i dostępna.

 
Powiązane artykuły:
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – skuteczny trenażer
Kółko do ćwiczeń mięśni brzucha – to niewątpliwie najlepsze, co tylko można wymyślić dla mięśni tej części ciała. Żadne zwijania i podniesienie nóg nie zamienią rolki.
Obręcze do odchudzania – obręcz sportowa i masująca
Obręcz do odchudzania – dostępny i niedrogi sposób polepszyć swoją figurę. W tym artykule opowiemy - jaką lepiej obręcz wybrać i jak korzystać dla osiągnięcia maksymalnego efektu?
Feng shui na zrzucenie nadwagi
Ten artykuł opowie o tym, który związek wzajemny między Feng shui i zbędną wagą. Jak zagospodarować swój dom, żeby wiarygodność nabierania zbędnej wagi sprowadzić do minimum? O tym dowiadujecie się po przeczytaniu.
Samomasaż do odchudzania – rodzaje masażu
Wykorzystując pewną technikę i rekomendacje można samodzielnie przeprowadzić kurs masaża do odchudzania, który pomoże sprawić się z cellulitem i zbędnym tłuszczem w problematycznych miejscach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty