Bransoletka na szyję

bransoletka na szyję

Poprawnie dobrana ozdoba pozwoli zrobić dowolny obraz stylowym, modnym i oryginalnym. W 2016 roku wszyscy designerzy w jeden głos oświadczyli, że trendem sezonu stały się kobiece bransoletki na szyję – chokery. Historia powstania takiego rodzaju naszyjnika odchodzi do czasów starożytnych, ale potem o nich całkiem zapomnieli, aż do ХIХ wieku. W latach 90-tych były bardzo popularne plecione plastikowe bransoletki przypominające tatuaż. I teraz one znów są na szczycie popularności.

Jakie są bransoletki na szyję?

Różnorodność chokerów nie może nie cieszyć. One mogą być dokonane praktycznie z dowolnego materiału: metalu, skóry, łańcuszka, taśmy, koronki, jedwabiu, aksamitu i innych. Standardowej szerokości nie istnieje. Wszystko zależy od indywidualistycznego gustu dziewczyny. Można nosić je z czymkolwiek, bądź to dżinsy lub wieczorowa suknia. Głównie – dotrzymywać się jednego stylu. Dla kolorystycznego obrazu można dobrać "kołnierz", ozdobiony elementami dekoracyjnymi. Skórzana bransoletka na szyi stanie się przepięknym dopełnieniem dowolnego stroju. Na przykład cienka, w połączeniu z inną gustowną ozdobą, będzie doskonale wyglądać z delikatną suknią, szersza z modną frędzlą – podejdzie do dżinsów z topem.

Kolor chokera może być absolutnie różny. Najbardziej wszechstronną uważa się uniwersalna czarna bransoletka na szyi. Ona będzie wpisywać się praktycznie do każdego stroju.

Można kombinować kilka bransoletek od razu. Na przykład dobierzcie jedną skórzaną czy atlasową, a do niej dodajcie inną pod postacią łańcuszka ozdobionego kamieniami. Komplety z kilku chokerów podkreślają indywidualność i wydzielają was od tłumu.

bransoletki na szyję damskie 1 bransoletki na szyję damskie 2 bransoletki na szyję damskie 3
bransoletki na szyję damskie 4 bransoletki na szyję damskie 5 bransoletki na szyję damskie 6
bransoletki na szyję damskie 7 bransoletki na szyję damskie 8 bransoletki na szyję damskie 9
 
Powiązane artykuły:
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem wygląda modnie i z krzyżykiem, i z amuletem, ale również i bez ich. Co więcej, na dziś istnieje mnóstwo odmian umocnień, co pozwala stworzyć doskonałe akcesorium.
Ozdoby w stylu steampunk
W ostatnim czasie nabiera popularności taki kierunek jak steampunk. Niektóre w całości jego wzorują i nawet ubierają się, stosując swoją bezgraniczną wyobraźnią, a ktoś po prostu nosi dziwne ozdoby z ciekawym designe.
Krzyżyk
Kupując taką ozdobę jak krzyżyk "Tiffany", można sprawić na otoczenie niezapomniane wrażenie i stworzyć jaskrawy efekt. Taka ozdoba jest klasyką, która zostaje poza czasem i nigdy nie wyjdzie z mody.
Plecione bransoletki
Ze względu na różnorodność materiałów wykorzystywanych dla plecenia dla dziewczyn, które zajmują się twórczością, bardzo ciekawie będzie robić plecione bransoletki. W wyniku wyjdzie modne akcesorium, które potrafi stać się jedną z lepszych ozdób.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty