Bukiet ślubny: szczęśliwe kwiaty dla Znaku Zodiaku (nastawiona na sukces)

Bukiet ślubny jest ważnym atrybutem panny młodej. Podczas wyboru ślubnej wiązanki szczególną uwagę poświęca się designowi i kolorom. Jednak rzadko kiedy się zastanawiamy, jakie kwiaty powinny się znaleźć w bukiecie według Znaku Zodiaku.

Astrologowie przekonują, że poprawnie dobrane kwiatów, wpływa na los panny młodej. Kwiaty, przypisane według Znaku Zodiaku mogą podkreślić osobowość i zalety panny młodej. Otóż jakie kwiaty powinny się znaleźć w wiązance ślubnej?

Baran

Baran

Kobiety spod tego znaku cechuje dynamiczność, przebojowość i pewność siebie. Ich osobowość najlepiej podkreśla mak. Jest to kwiat, który zawiera w sobie kipiącą energię, taką samą, która tkwi w pełnych energii Baranach, którym patronuje żywioł ognia. Bukiet ślubny nie musi się składać wyłącznie z maków. Mogą to być również inne kwiaty, ale czołowe miejsce w wiązance ślubnej powinno należeć właśnie do maku.

Byk

Byk

Kobiety urodzone pod znakiem Byka są bardzo piękne i szykowne. Ich elegancja i perfekcyjność sprawiają zawsze na wszystkich niezapomniane wrażenie. Spokój, wstrzemięźliwość i nienaganne maniery jak najlepiej podkreślą georginie. Do wiązanki ślubnej najlepiej pasują jesienne odmiany. Kolory mogą być różne.

Bliźnięta

Bliźnięta

Kobiety spod tego znaku żywiołowe, zmienne i elastyczne, ale o dwojakiej naturze. Właśnie dlatego bukiet ślubny, przeznaczony dla kobiety urodzonej w znaku Bliźniąt powinien zawierać kwiat, który się mieni – tulipan peoniowy (piwoniowy). Są to kwiaty pełne wdzięku, patrząc na które ma się wrażenie, że widzimy wspaniale rozwinięte kwiaty piwonii.

Rak

rak

Kobiety urodzone pod znakiem Raka są bardzo wrażliwe i romantyczne. Charakteryzują się arystokratyczną i delikatną naturą. Te wszystkie cechy jak najlepiej podkreśla hiacynt. Pachnący, piękny i jednocześnie bardzo skromny. Na pewno się spodoba dziewczynom Rakom. Biel jest symbolem czystości, a błękit – szczerości.

Lew

lew

Kobiety spod znaku Lwa cechuje ambicja i pewność siebie. Przekonane są, że zasługują na wszystko, co najlepsze. Marzą o bukiecie ślubnym, który zrobi ogromne wrażenie na wszystkich. Na pewno poradzi sobie z tym zadaniem, protea cesarska (królewska) – duży, egzotyczny kwiat. Protea jak najlepiej podkreśli osobowość panny młodej urodzonej pod znakiem Lwa i sprawi, że będzie ona wyglądać bosko i zjawiskowo.

Panna

panna

Kobiety spod Znaku Panny są bardzo opanowane, kobiece i delikatne. Takie cechy jak najlepiej podkreśli konwalia – delikatny kwiatuszek o niesamowitym zapachu, który łączy w sobie elegancję i finezję. Astrolodzy radzą nie łączyć konwalię z dużymi kwiatami, ponieważ na ich tle będzie wyglądać marnie.

Waga

waga

Kobieta urodzona pod znakiem Wagi zna się na modzie, ma świetne wyczucie stylu i estetyki, dzięki czemu potrafi perfekcyjnie zadbać o swój wygląd. Właśnie dlatego bukiet ślubny powinien pasować do stylu wesela, kreacji i osobowości panny młodej. Szczęśliwy kwiat dla Wagi to piwonia, która jest bardzo piękna, harmonijna, pachnąca, więc panna młoda na pewno będzie zachwycona taką wiązanką ślubną.

Skorpion

skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona jest bardzo seksowna i pociągająca. Przyciąga do siebie mężczyzn niczym magnes. Mimo że jest pokorna i łagodna, ma bardzo silny charakter. Najlepiej wszystkie zalety panny młodej spod znaku Skorpiona podkreślą róże w połączeniu z mniej królewskimi kwiatami.

Strzelec

Strzelec

Kobiety urodzone pod znakiem Strzelca tryskają energią i czerpią z życia pełnymi garściami. Prowadzą aktywny tryb życia. Ich życie jest wypełnione przygodami i dobrą zabawą. Wesołe usposobienie i pogodny nastrój jak najlepiej podkreśli bugenwilla, którą można połączyć z innymi kwiatami.

Koziorożec

Koziorożec

Kobiety spod znaku Koziorożca to piękne i otwarte osoby. Są pewne siebie, zawsze osiągają sukces i wymierzone cele. Dążenie do zwycięstwa i zdecydowanie jak najlepiej podkreśli ciemiernik, który jednocześnie jest odporny na mróz i wiatr i bardzo delikatny. Jego białe okazałe kwiaty fascynują, podkreślając jednocześnie delikatność i silną wolę.

Wodnik

wodnik

Magnolia japońska to mistyczny kwiat. Tak samo, jak panna młoda spod znaku Wodnika jest pociągająca, piękna i perfekcyjna. Magnolia nie może się popisać majestatycznością, a jednak jest kwiatem, od którego niemożliwie oderwać wzroku. Magnolia doskonale podkreśli osobowość kobiety, urodzonej pod znakiem Wodnika: jej kreatywność i niezależność.

Ryby

ryby

Kobiety spod znaku Ryb to wrażliwe, romantyczne i delikatne osoby. Są dość zamknięte, nie lubią być w centrum uwagi. Delikatność i skromność jak najlepiej podkreśli groszek pachnący. Delikatna i bardzo piękna roślina, którą można połączyć z innymi kwiatami. Jednak należy pamiętać o tym, aby nie łączyć go z dużymi kwiatami w intensywnych kolorach, bo to groszek pachnący ma być głównym elementem całej kompozycji kwiatowej.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty