Buty dla panny młodej – popularne tendencje obuwnicze

buty dla panny młodej

Nóżki panny młodej zazwyczaj są ukryte pod długą spódnicą, jednak jeśli masz zamiar założyć krótką suknię ślubną to musisz zadbać o odpowiednie obuwie. Również różne tradycje weselne związane z butami zasługują na to, aby dobrać naprawdę oryginalny model.

Jakie buty założyć na wesele?

Zazwyczaj problem tkwi w tym, że należy wybierać między komfortowym i efektownym wizerunkiem. Właśnie w tym kryje się odpowiedź na pytanie, jakimi powinny być buty dla panny młodej: dosyć wygodnymi, aby można było je założyć na długą ceremonię ślubną, przy tym powinny w całości odpowiadać wybranemu stylowi.

Współczesna moda na buty do ślubu dla panny młodej jest dosyć demokratyczna i oprócz tradycyjnego białego koloru można dobrać bardziej oryginalne kolorowe modele. Jeśli chodzi o podstawowe tendencje butów ślubnych dla panny młodej, to w tym miejscu warto podkreślić eksperymentalne rozwiązania wielu znanych projektantów mody. Modne marki weselne oferują następujące rozwiązania dla butów ślubnych:

  1. Biały kolor jest nadal modny, jednak nikt nie zakazuje uzupełnienia własnego wizerunku jaskrawymi odcieniami różnych kolorów. Jeśli chodzi o elegancką suknię ślubną w kolorze szampana wtedy obuwie należy dobierać w kolorze kości słoniowej, również modne są odkryte buty w srebrnych i złocistych kolorach, a dla najbardziej śmiałych panien młodych,projektanci mody przygotowali obuwie w czerwonych, żółtych, zielonych, granatowych i fioletowych kolorach. Takiego typu niestandardowe rozwiązania mogą się wydać zbyt radykalnymi, ale kolorowe buty ślubne dla panny młodej mogą się przydać po ceremonii ślubnej, a nie leżeć w postaci antyków w szafie na półce.
  2. Prawie wszystkie buty ślubne wykonane są z zamszu lub skóry. Skóra lakierowana w dniu dzisiejszym już jest mniej aktualna, jednak coraz większą popularnością cieszy się koronka i atłas.
  3. Jeśli chodzi o fasony to czółenka dla panny młodej nadal pozostają popularną klasyką. Do bardziej nieoficjalnych imprez można dobrać balerinki lub odkryte buty, a na zimową porę roku eleganckie białe kozaki. Moda na buty dla panny młodej mało czym się różni od podstawowych tendencji obuwniczych: ogromna ilość cienkich rzemyczków, odkryte palce i duża ilość ozdób nadal są aktualne.
buty dla panny młodej na wesele 1 buty dla panny młodej na wesele 2 buty dla panny młodej na wesele 3
buty dla panny młodej na wesele 4 buty dla panny młodej na wesele 5 buty dla panny młodej na wesele 6
buty dla panny młodej na wesele 7 buty dla panny młodej na wesele 8 buty dla panny młodej na wesele 9
 
Powiązane artykuły:
Obuwie ślubne bez obcasa
Obuwie ślubne bez obcasa - to wybór numer jeden dla narzeczonych bardzo wysokiego wzrostu i ciężarnych, dla dziewczyn, którę mają pewne problemy z nogami, a także w jakości przemiennego obuwia dla aktywnych tańców.
Obuwie dla panny młodej – jak dobierać buty ślubne?
Obuwie - to ważna składowa obrazu narzeczonej. Ono musi harmonizować z suknią, być atrakcyjnym, umiejętnie uzupełniać cały strój, nie dostarczać dyskomfortu i tak dalej. Są kryteria wyboru ślubnego obuwia. Jak wybrać idealną parę?
Kozaczki ślubne – elegancja i wygoda
Jeśli wesele planuje się na zimną porę roku, to należy zatroszczyć się o ocieplenie odświętnego obrazu. W tym wypadku fachowcy rekomendują w jakości obuwia wybierać ślubne kozaki.
Białe kozaki na wesele – różnorodne modele kozaków
Białe kozaki – to doskonały wariant ślubnego obuwia, zwłaszcza jeśli uroczystość zdarza się w zimie. Zresztą i dla ciepłego sezonu designerzy opracowali modele z atlasu. Odpowiedni wariant znajdzie się na dowolny smak.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty