Buty na obcasie

buty na obcasie

Kiedy słyszysz frazę o butach na wysokim obcasie, od razu w pamięci powstaje obraz, który urzekł w XX wieku niejedno męskie serce:kiedy główna bohaterka filmu «Tylko dziewczynom wolno grać jazz” Marylin Monroe uwodzicielsko podążała na obcasikach do pociągu, który akurat odjeżdżał. Czasami wydaje się, że buty na obcasie to pewnego rodzaju magiczny środek, który pomaga kobiecie wyrazić cały swój wdzięk. Warto tylko założyć wysokie obcasy, a ciało przeistacza się stając się smukłym, a chód zaczyna być podobny do uroczego tańca, który mężczyźni mogą obserwować godzinami.

Lecz wybrać dobre buty, które na prawdę pomogą stać się ponętną jest dość trudno, przecież na ladach sklepów można zobaczyć i te jakościowe modele, jak i te nie bardzo.

Jak wybrać buty na obcasie?

Wybór dobrej pary rozpoczyna się w odpowiedzi na pytanie: „Gdzie je nosić”? Zazwyczaj jest duża różnica między wieczorową suknią i nieskrępowaną atmosferą i na przykład biurem,czyli dress codem. W każdym przypadku przystało mieć różne buty, toteż kierujemy się tym pomysłem przy wyborze.

Buty na wieczór

Wieczorowe buty na wysokim obcasie należy wybierać takie, żeby one dobrze wyglądały z kilkoma kreacjami wieczorowymi. Toż czerń jak zawsze to trend tylko dlatego, że ona dobrze się łączy. Razem z tym wielu kobietom może wydawać się, że impreza to akurat to miejsce, gdzie można nareszcie zapomnieć o zwykłej czerni i wystroić się bardziej oryginalnie. W tym z nimi zgadzają się designerzy proponując różne kolory i ozdoby: tak oryginalnie wyglądają buty, które w całości są pokryte strasami. Wtedy one będą pasowały do stroju bez zbędnych ozdób, ponieważ same faktycznie są ozdobą.

Również dla oryginalnego obrazu można wybrać niezwykłe buty na wysokim obcasie: mnóstwo pomysłów można zapożyczyć u persony o skandalicznym zachowaniu – Lady Gagi, lecz chodzić w nich na pewno niezbyt wygodnie.

W Izraelu jest designer, Kobi Levi, który projektuje buty na niezwykłym obcasie i wiele z jego modeli wydaje się z punktu widzenia komfortu niczym nieróżniących się od klasycznych. Więc jeśli was nie onieśmielą pantofle z obcasem w postaci procy, kielicha, lub schodów, to można zająć się poszukiwaniem jego dzieł.

Również alternatywą między skrajną oryginalnością i klasyczną dyskrecją można uważać jaskrawe pantofle na wysokim obcasie: one mogą mieć zwykły kształt lecz być o kolorze jaskrawego różu, żółci lub w innych kolorach dopasowanych do zabarwienia sukni.

Buty na szerokim obcasie na co dzień

Główne kryterium wyboru butów, które zamierzacie nosić na co dzień to zazwyczaj komfort. Żeby wybrać wygodne zróbcie przymiarkę w drugiej połowie dnia, żeby nogi w ten czas zdążyły zyskać ten stan, w którym znajdują się zazwyczaj.

Zwykle nawet podczas szarych dni chce się wyglądać współcześnie i stylowo, toż warto zwrócić uwagę na modne buty na obcasie: właśnie przednia część obuwia wykazuje, na ile ona odpowiada tendencjom, ponieważ przemienią się czubki. One mogą być albo objętościowe kwadratowe, albo ostre, a obcasy – szerokie.

Buty lakierowane na obcasie to wybór kobiety kusicielki, nawet jeśli mają kolor cienisty. Lakierówki zajmują honorowe miejsce w garderobie modnisi, lecz podstawowym w nich jest brak ozdób : dopuszczalne tylko połączenie kilku kolorów.

Innymi słowy można powiedzieć, że moda pozwala wybrać dobrą parę na co dzień, ponieważ najwygodniejsze buty na szerokim obcasie i jak wybrać buty na obcasie  uszczuplają i są dosyć stabilne.

Buty do pracy

Buty przeznaczone do pracy pełnią bardzo odpowiedzialną rolę.Przecież brzydkie i niewygodne obuwie zdolne zepsuć humor ich właścicielkom i zdanie o nich otoczenia.

Koniecznie przy ich wyborze nie rzucać się w skrajności – idealne są klasyczne buty na obcasie, słynne czarne (szare, białe, beżowe) czółenka, które zdobią nóżkę i pasują i do kostiumów ze spodniami i do klasycznej spódnicy. Co nam nie dyktowałaby moda, lecz klasyka jest zawsze niezmienna – te buty na obcasie są najbardziej stylowe.

 
Powiązane artykuły:
Wysokie obcasy - modne  szpilki
Każda z nas ma chociażby jedną ulubioną parę obuwia na wysokim obcasie, w której nóżki wyglądają bardzo pięknie. Lecz ta piękność może istotnie zaszkodzić naszemu zdrowiu. O tym dziś porozmawiamy w naszym nowym materiale.
Buty pończochy - stylowe, seksowne i eleganckie obuwie
Żeńskie buty zawsze są przedmiotem chluby swojej posiadaczki. Zwłaszcza, jeśli to buty-pończochy - obcisłe obuwie nie tylko ochroni od niepogody, ale i podkreśli figurę dziewczyny. Lecz ten wariant ma swoje dziwactwa - żeby otrzymać pożądany wygląd, należy postarać się uważnie dobierać odzież i akcesoria.
Buty na platformie i grubym obcasie - modny trend tegorocznej jesieni
Damskie buty na platformie i grubym obcasie są wygodne i praktyczne, łatwo jednoczą się z różną odzieżą. To idealny wariant dla powszednich i odświętnych luków. W takim obuwiu, nawet podczas najdłuższej przechadzki będziecie czuły się stylowo i komfortowo.
Obuwie na koturnie – elegancki wygląd i sportowa wygoda
Już nie tajemnica, że żeńskie nóżki zawsze stawały się obiektem zachwytu i czczenia silnej połowy ludzkości. A co lepiej może podkreślić ich smukłość aniżeli obcas? Tylko obuwie na koturnie. Tego sezonu designerzy zrobili stawkę właśnie na takie obuwie, podarowawszy swoim zwolenniczkom znacznie więcej wygody i praktyczności, czym proponowała cienka szpilka czy masywna platforma.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty