Całkowity pech: te trzy znaki Zodiaku nazywane są najbardziej nieszczęśliwymi. Dlaczego tak jest?

Nigdy nie zastanawialiście się nad tym, dlaczego niektórzy ludzie są urodzeni dla szczęścia, oni sami sobie tego nie uświadamiając, odnajdują go w szczegółach i darują go innym ludziom, inni natomiast są pozbawieni tego daru i nawet dziesiątki treningów o samorozwoju nie dają im możliwości w całości poznać tego uczucia?
znaki

Być może wystarczy narzekać na siebie samego, być może taki jest los? Naukowcy Uniwersytetu Harvarda, po szeregu badań statystycznych, również doszli do takich wniosków!

Okazuje się, że z dwunastu znaków Zodiaku, przedstawiciele trzech najczęściej nazywają siebie nieszczęśliwymi. Chcesz się dowiedzieć, jakie to są znaki i na czym polega ich nieszczęście?

Panny

Panny

Panny doskonale wiedzą, co oznacza znajdować się w ciągłym napięciu i być cały czas na czymś skupionym. Niestety przedstawiciele tego znaku Zodiaku bardzo lubią obarczać się odpowiedzialnością, a później nie mogą się zrelaksować. Panny przybierają rolę męczennika albo ofiary z krzyżem. Taka rola nie daje im możliwości wspomnieć o szczęściu. Jednak wszystkie swoje życiowe zwycięstwa i sukcesy Panny z dumą mogą nazwać osobistymi jako wynik ciężkiej pracy i wysiłku. Owszem Fortuna rzadko im się uśmiecha...

Raki

Raki

Nie uwierzycie, ale jeszcze rzadziej niż Panny nazywają siebie szczęśliwymi Raki. Przedstawiciele tego znaku są na tyle przesądne, że w związku z tym mają mnóstwo problemów psychologicznych! Jednak jeszcze więcej kłopotów dostarcza im ciągła niepewność – siebie, własnej urody i nawet swoich możliwości. Raki z łatwością wpadają w nałogi, następnie długo się męczą, aby ich się pozbyć. A dobry charakter niestety jest powodem tego, że ciągle znajdują się na planie drugorzędnym – jak w społeczeństwie, tak i w rodzinie. Czyż to dodaje radości?

Ryby

Ryby

Smutny wniosek "nieszczęśliwych statystycznych badań" jest następujący: z 10 000 uczestników sondażu przedstawiciele znaku Ryby żadnego razu nie wspomnieli o szczęściu w swoim życiu! Naukowcy są przekonani, że przyczyna tkwi w tym, że są pogrążeni w sobie. Owszem, Ryby są introwertykami – nic na to nie poradzisz. Jeśli zaczynają się w sobie grzebać, to może dojść do samoanalizy, samokrytyki. Jednak jeśli Ryby znajdą człowieka, który będzie je popierać, to one na jakiś czas mogą zostać najbardziej szczęśliwymi, dopóki nie dojdzie do kolejnego konfliktu o wzajemnym porozumieniu. Niestety człowieka, który cię zrozumie trudno znaleźć każdemu znaku Zodiaku, jednak Rybom zrobić to najtrudniej, więc ten znak znajduje się na pierwszym miejscu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty