Cena sukcesu: 12 sportowców zademonstrowali, co naprawdę kryje się za sukcesami

Znamy niewielu ludzi-szczęściarzy, którzy szybko osiągnęli sukces. Aby osiągnąć sukces, nie wystarczą dobre chęci i zdolności. Znani sportowcy, pisarze, aktorzy pracują tygodniami, miesiącami, a nawet latami, aby osiągnąć pomyślny wynik jakiegoś przedsięwzięcia.

Po przeczytaniu niniejszego artykułu doznasz prawdziwego szoku, ponieważ się dowiesz, co tak naprawdę się kryje za sukcesami i zwycięstwami znanych sportowców. Nigdy więcej nie powiesz, że sport – to zdrowie.

1. 11 grudnia zdjęcia francuskiego zawodnika Muay Thai o imieniu Jeremy pojawiły się w sieci i wzbudziły ogromną sensację, ponieważ na nich widać kontuzję, której on doznał – uraz spowodowany został uderzeniem łokciem. Francuz mimo obrażeń nie chciał przerwać walki. Zrobił to sędzia, który uznał, że sytuacja jest groźna dla zdrowia.

Muay Thai

2. Tak wyglądały ręce brytyjskiego wioślarza i mistrza olimpijskiego Alexa Gregory po przepłynięciu 1000 km po wodach arktycznych.

Alex Gregory

3. Myślisz, że zwycięstwo w Tour de France – to szampan i unikalne zdjęcia? Wtedy spójrz na nogi polskiego kolarza po 16. etapie Tour de France.

Tour de France

4. Albo na nogi polskiego kolarza Bartosza Huzarskiego po 18.etapie.

Bartosz Huzarski

5. A to nogi kolarza George’a Hinkami z USA.

George Hinkami

6. Niemniej szokujące zdjęcia nóg niemieckiego kolarza szosowego Andre Greipela i niemieckiego kolarza torowego Roberta Förstemanna.

Andr Greipela

7. Nigdy nie wiesz, w jakim państwie na ciebie czekają wypróbowania dla wymarzonego zwycięstwa i czasami najgłówniejszym rywalem są nie inni zawodnicy, a klimat. Tak wyglądały finalistki Mistrzostw Świata w biegach przełajowych w Ugandzie po 6-kilometrowym biegu w 30-stopniowym upale i wilgotnym powietrzu.

finalistki

Niektóre zawodniczki zemdlały.

finalistki 2

8. W taki sposób wyglądały 4 lata temu plecy Jewgienija Pluszczenko, rosyjskiego łyżwiarza figurowego po odniesionych obrażeniach w Zagrzebiu na Mistrzostwach Europy.

Pluszczenko

9. Myślisz, że piłkarze dostają kupę forsy tylko za to, że w ciągu 90 minut kopią piłkę? Wtedy spójrz na twarz 23-letniego pomocnika Barcelony Rafihna, który zderzył się z kolegą w lutym 2017 roku podczas meczu z Athletikiem i trafił do szpitala z rozcięciem na głowie.

Rafihn

Potem okazało się, że 23-latek złamał nos, więc w najbliższych spotkaniach występował w specjalnej masce ochronnej.

Rafihn 2

10. A to twarz Johna Mitchella, gracza hokeja na lodzie, występującego w Colorado Avalanche po grze: złamany nos, kilka ran, siniaków.

John Mitchell

11. A tak wyglądał Zach Werenski, występujący w Columbus Blue Jackets, po tym, jak przez przypadek podczas gry z Pittsburgh Penguins wiosną 2017 roku krążek poleciał mu w twarz.

Zach Werenski

12. Nie chcemy pokazywać ci, jak wyglądają bokserzy po pojedynku. Zobacz, jak mogą zerwać mięsień skośny brzucha podczas zwykłego treningu. Na zdjęciu – Władimir Kliczko trzy dni przed pojedynkiem z Dereckem Chisora w grudniu 2010 roku.

Władimir Kliczko
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty