Chcę dziecka
Wiedziałeś, że dziecko po rodzicach dziedziczy kształt koniuszka nosa, kształt oczu i ust? Naukowcy również wytypowali cechy, które dziecko dziedziczy wyłącznie po ojcu.
Bliźnięta to znane, ale wciąż zadziwiające zjawisko. Poznano i udowodniono wiele faktów o bliźniakach, ale nauka ciągle nie jest w stanie ich wyjaśnić.
Macierzyństwo jest wspaniałym czasem, którego każda kobieta oczekuje z niecierpliwością. Tylko po przeżyciu wszystkich trudności i uroków ciąży można uświadomić sobie jak niesamowite nowe życie.
Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, życie rodziców kardynalnie się odmienia. Możesz się w tym przekonać oglądając zdjęcia, które dla ciebie przygotowaliśmy.
Jeśli natomiast będziesz chciał doświadczyć ekstremalnych wrażeń, pójdź do swoich przyjaciół, którzy mają dzieci i pamiętaj, najgłówniejsze – to w odpowiednim momencie zwiać!
Urodzenie dziecka – długo oczekiwane wydarzenie w życiu każdego człowieka. Dlatego młode matki chcą kupić dla swego dzidziusia wszystko, co najlepsze.
Zdradzić męża – wspaniały sposób na niepłodność. O tym wiedzieli średniowieczni znachorzy, jednak prostemu ludowi takiego typu informacja była niedostępna.
26 maja obchodzimy najbardziej wzruszające święto – Dzień Matki. W Polsce Dzień Matki po raz pierwszy obchodzono w roku 1914 . W większości państw europejskich to święto obchodzą wiosną, zazwyczaj to druga niedziela maja.
Kobiety zachwycają i zaskakują nas zawsze. Można znać kobietę kilkadziesiąt lat, ale nigdy nie powiesz, że znasz ją na sto procent. A kiedy stają się matkami — efekt ich uroku zwiększa się o połowę, a jeśli jeszcze i znaleźć okazję do osiągnięcia sukcesu sportowego, pozostaje tylko poklaskać ich niewyobrażalnej wytrwałości, odwadze i determinacji.
Jest ogólnie przyjęte, że to rodzice decydują co małe dziecko będzie nosić. Ale co się stanie, gdy role się odwrócą? Jedna z mam postanowiła przeprowadzić taki eksperyment. I on się bardzo spodobał Naszej Redakcji.
Dla taty moment urodzenia się jego dziecka jest niemniej wzruszający niż dla mamy. Z jakim podnieceniem czeka na to pierwsze spotkanie ze swoim dzieckiem!
Pojawienie się dziecka na świecie to prawdziwe dziwo, które może stać się w życiu. Noszenie bobasa, pełne drżenia jego oczekiwanie i wszystko co należy zakosztować przyszłej matce podczas porodów, robią moment urodzenia niemowlęcia fantastycznym.
Wszystkie dzieci rozrabiają, jednak robią to szczerze. Nawet wtedy, gdy rysują granatową farbą na twoim białym dywanie lub po uszy są w brudzie. W taki sposób poznają świat. Gwałtownie i nie zastanawiając się o następstwach.
Wydaje się, że ostatni raz szczerze śmialiśmy się bez obawy wyglądać głupio w oczach otoczenia, kiedy byliśmy całkiem dziećmi.
One od dzieciństwa są obok nas, gotowe w jakiejkolwiek chwili przyjść na pomoc, wspierać i zawsze przyjąć naszą stronę. Mają prawdopodobnie najtrudniejsza pracę na świecie i przy tym – najbardziej ulubioną.
Fotograf Lennart Nilsson poświęcił 10 lat swojego życia po to, żeby sfotografować etapy rozwoju zarodka od zapłodnienia do narodzin.
Każdemu kto pamięta zabawne i wzruszające chwile swojego dzieciństwa ofiarujemy ten post.
Zaczepiła nas za żywe ta bardzo osobista historia-krzyk psychologa Ludmiły Petranovski.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty