Chiromancja – znaczenie linii dzieci na dłoni

chiromancja linia dzieci

Dziś ludzie nauczyli się na podstawie linii na dłoniach określić własną przyszłość. Jeśli poprawnie dokonać interpretacji tych znaków, można się dowiedzieć kiedy wyjdziesz za mąż, możliwe zmiany w życiu i wiele innych rzeczy. Odrębnie w chiromancji jest interpretowana linia dzieci, która daje możliwość przewidzieć płeć dziecka i czas, kiedy zajdziesz w ciąży. Jeśli uwzględniać inne znaki na dłoniach, można uzyskać dużo korzystnej informacji.

Linia dzieci w chiromancji

Aby dowiedzieć się ile będziesz miała dzieci powinnaś odnaleźć na dłoni linię numer jeden (patrz rysunek). Ile linii zobaczysz, tyle dzieci będziesz miała. Również warto zobaczyć długość tej linii: krótka świadczy o tym, że będziesz miała dziewczynkę, długa – chłopaka.

Zobacz linię ślubu, która znajduje się na pagórku Merkurego, właśnie od niego odchodzą linie dzieci. Dzięki temu będziesz wiedziała w wyniku jakich stosunków pojawi się dziecko. Jeśli człowiek jest praworęczny, to na lewej ręce linie świadczą o możliwych dzieciach, na prawej – o realnych. Również ilość linii na dłoniach partnerów może być różna, na przykład u kobiety są 2 linie, a u mężczyzny – 3. To oznacza, że w ślubie będą miały 2 dzieci, natomiast jedno dziecko albo się nie urodzi, albo on będzie miał go z inną kobietą.

Warto brać pod uwagę ten fakt, że linia dzieci na dłoni świadczy nie tylko o urodzonych dzieciach, ale również o poronieniach. W takim wypadku należy zwrócić uwagę na wykrzywienia i inne zmiany. Ilość linii – to szansa urodzić dziecko, którą możesz wykorzystać albo nie. O urodzeniu bliźniąt świadczy znak V.

Znaczenie linii dzieci w chiromancji

Istnieje wiele szkół, które zajmują się badaniem linii na dłoniach, więc istnieją inne warianty interpretacji.

Linia Nr 1 – Klasyczna.Znajduje się na pagórku Merkurego- jak na podstawie tej linii określić ilość dzieci, opisaliśmy wcześniej.

Linia Nr 2 – Pionowe. Popatrz się na swój maleńki palec i odnajdź na maleńkim i średnim palcu pionowe linie. Na podstawie ich ilości można się dowiedzieć, ile dzieci będziesz miała. Ową metodę wykorzystują wschodni chiromanci.

Linia Nr 3 – pierścień rodziny. Zwróć uwagę na duży palec, gdy go zginasz. Ile wysepek zobaczysz, tyle dzieci będziesz miała. Znaczenie lewej i prawej ręki może się odróżniać. Ową metodę wykorzystują w Indiach.

Linia Nr 4 – pagórek Wenery. Popatrz się na linie pionowe, które znajdują się poniżej podstawy dużego palca. Owa metoda daje możliwość dokładnie określić ilość dzieci.

Linia Nr 5 – pagórek Marsa. Ilość poziomych linii opowie o twoich dzieciach. Te linie wykorzystują chiromanci w Indiach.

Linia Nr 6 – choinka. Znajdź linię serca, która znajduje się poniżej linii ślubu. Aby się dowiedzieć, ile będziesz miała dzieci, musisz policzyć ilość odgałęzień na początku linii.

Linia Nr 7 – Linia radości. Nieduże linie, które odgałęziają się od linii życia do góry są symbolem radości, czyli urodzenia dziecka.

Linia Nr 8 – linia wpływu. Nieduże linie, które odgałęziają się od linii życia do dołu, świadczą o tym, w jaki sposób dziecko będzie wpływało na twoje życie.

сhiromancja linia dzieci na dłoni

Warto zwrócić uwagę na to, że najistotniejsze są wyraźne linie.Właśnie one świadczą o przyszłych dzieciach.

Korzystna informacja

Żeby określić kolejność pojawienia się dzieci, trzeba przyjrzeć się temu, jaka linia znajduje się najbliżej do kantu dłoni. Odległość pomiędzy liniami świadczy o tym, kiedy urodzą się dzieci.Czyli jeśli odległość jest nieduża to oznacza, że różnica wiekowa między dziećmi będzie maleńka.

 
Powiązane artykuły:
Co  oznaczają linie na dłoni?
Wiele osób chcą dowiedzieć się o swojej przyszłości, dlatego dość prosto spojrzeć na swoje ręce. W tym artykule opowiemy o znaczeniu linii na dłoniach, a także dowiadujecie się gdzie jaka linia się znajduje.
Z jakiej ręki wróżą chiromanci - określenie „prawidłowej” ręki
W tym artykule opowiemy o tym z jakiej ręki wróżą chiromanci i którymi zasadami oni kierują się przy wyborze ręki dla wróżby,a także co ważne jest dla najbardziej prawidłowego i dokładnego tłumaczenia linii?
Linia bogactwa na dłoni - znaczenie linii bogactwa
Dzięki takiej nauce jak chiromancja, każdy człowiek ma możliwość wytłumaczyć rysunek na swojej ręce. W tym artykule przedstawiona jest informacja o znaczeniu linii bogactwa na ręce.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty