Chirurgia plastyczna
Rhinoplastyka i konturowa plastyka nosa stosuje się do tych estetycznych procedur. Jak idzie chirurgiczna ingerencja, co należy wiedzieć o plastyce nosa i jak opiekować się nim po operacji? O tym opowiemy w naszym artykule.
Istnieje duży spis świadczeń do przeprowadzenia przeszczepu skóry. Taka operacja jest bardzo niebezpieczna, lecz tylko z jej pomocą można pozbyć się od dużych defektów skóry. Dokładniej o procesie przesiadki i rehabilitacji czytajcie w artykule.
Wszystkie kobiety chcą, żeby ich oczy zawsze lśniły młodością i zdrowiem. Lecz z czasem skóra wokół oczu zaczyna wydawać wiek. Nie pośpieszajcie zwracać się do chirurga, przecież jest wariant - niechirurgiczna plastyka korekcyjna powiek.
Dużo kobiet marzy o plastyce – korekcja formy podbródka. To niewielka część ciała niepokoi co trzecią kobietę. Którymi sposobami można doprowadzić formę swojej twarzy do idealnych parametrów? O tym opowiemy w artykule.
Rynoplastykę i korekcję koniuszka nosa robią i niepubliczne kobiety. Te procedury są dosyć skomplikowane i wymagają od lekarzy uwagi. Za pomocą jakich metod i po co przeprowadza się plastykę nosa? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty