Chlebna dieta Olgi Raz – efektywność przyjemnie ucieszy

chlebna dieta Olgi Raz

Wszyscy wiedzą o tym, że chleb to produkt, który nie daje możliwości zrzucić zbędnych kilogramów. Lecz znany izraelski diabetolog Olga Raz oświadczyła, że można jeść chleb i chudnąć z zadowoleniem. Opracowana przez nią dieta pozwala nie tylko używać chleb,ale jest on obowiązkową częścią jadłospisu.

Chlebna dieta Olgi Raz – główne reguły

Należy używać dziennie niskokaloryczny chleb, czy zamienić jego na żytni czy z otrębami, lecz nie na biały. Na każdy dzień mężczyznom należy przygotować 16 kawałeczków chleba, kobietom - 12. Jeść jest potrzeba 5 razy na dzień, nasmarowawszy z góry cienką warstwą czegokolwiek nietłustego. Na przykład można spożyć nietłustą rybę, gotowaną wieprzowinę, warzywny kawior.

Powiedz głodowi "Nie"!

Główną regułą diety Olgi Raz jest to, że nie pozwala się głodować. Jeść należy wtedy, kiedy przychodzi czas. Nawet jeśli nie chce się – jeść należy. Tą ilość chleba co należy, zjadać należy obowiązkowo.

W jadłospisie chlebnej diety Olgi Raz, który jest doskonały na odchudzanie, wchodzi nie tylko chleb. Jeść można dowolne warzywa, wyjątek: ziemniak, bobowe i kukurydza.Warzywa można używać w surowym wyglądzie, można dusić i gotować, obowiązkowo dodawszy 3 łyżeczki oliwy. Również obowiązkowo należy włączyć do jadłospisu owoce: jabłka, cytrusowe, brzoskwinie, kiwi. Dziennie należy wypijać 200 gram produktów mlecznych(kefir).

Trzy razy w tygodniu należy zamieniać jedno chlebne przyjęcie nietłustym mięsem czy rybą z warzywami. Jeszcze trzy razy w tygodniu pozwala się na użytek jajek.

Bez płynu wyniku nie będzie!

Zrozumiale, że nie używając dostatecznej ilości płynu, dieta będzie traciła każdy sens. Więc kobietom należy wypijać 2 litry płynu, mężczyznom - 2,5 litrów. W jakości płynu pozwala się wodę, w tym i mineralną, zieloną herbatę.

Zabroniono włączenie do jadłospisu sosów, zwłaszcza majonezu. Zrezygnować należy od alkoholu, mleka, cukru i masła.

Efektywność przyjemnie ucieszy

Trzeba wiedzieć, że są niektóre reguły.

Na przykład kawałeczek chleba można zamienić na 100 g ugotowanych makaronów, 1 ziemniaka, 2 krakersów czy na 100 g gryczanego grysiku.

Owoce pozwala się jeść kilka razy w dniu, jajka muszą sprowadzać się do pięciu razy w tygodniu, mięsa i ryby - do pięciu razy na tydzień. Z rzadka można trochę się rozkoszować: wypić kielich lekkiego piwa czy czerwonego wina wytrawnego. Również czasami pozwala się zamieniać owoce mrożonym czy owocowym jogurtem. Kiedy budzi się pragnienie zjeść słodkiego, to trzeba żuć gumę do żucia czy używać cukierków z namiastką cukru.

Dzięki diecie doktora Olgi Raz pojawia się możliwość obniżyć wagę.Tym więcej, że organizmowi nie zanosi się strata, a proces odchudzania znacznie ułatwia się. Dieta jest oparta na prawidłowym odżywianiu. Człowiek używa wszystkie konieczne organizmowi elementy, w tym i skomplikowane węglowodany.

Przewagi zbożowej diety:

  1. Dieta pracuje na korzyść ciała, lecz nie przeciw niemu.
  2. Pozwala się dieta Olgi Raz użytek pokarmu, który jest według smaku i dla duszy.
  3. Przyjęcie skomplikowanych węglowodanów daje możliwość nasycić się i nie odczuwać "głodnej" irytacji.
  4. Sprzyja obniżeniu zależności od słodyczy.
  5. Daje możliwość obniżyć masę ciała, nie używając mąki.
  6. Dieta podejdzie każdemu człowiekowi i pod dowolny budżet.
  7. Taka metoda jest bardzo prosta i nie ma konieczności kupować specjalnych produktów.
  8. Wiele osób,które zakosztowały chlebną dietę izraelskiego diabetologa Olgi Raz, wypierają się różnych nowych diet, ponieważ są nieskuteczne.
 
Powiązane artykuły:
Dieta na kaszach na odchudzanie – jadłospis na tydzień
Grysiki są idealnym pokarmem na odchudzanie. Posilając się tylko nimi, warzywami i owocami w ciągu tygodnia, można pozbyć od zbędnego tłuszczu i normalizować poziom cukru we krwi. Poza tym, dieta na kaszach dopuszcza używanie kefiru.
Dieta na dyni na odchudzanie
Dieta na dyni zdolna jest nie tylko pozbawić zbędnych kilogramów, ale i oczyścić organizm, pozbyć się zbędnego płynu, znormalizować sen i poziom cholesterolu w krwi. Warzywo może stać się podstawą racji razem z sokiem i nasieniem.
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.
Dieta na kaszach – 7 dni
Istnieje dużo metod odchudzania, które pomagają pozbywać się kilku zbędnych kilogramów w krótkim okresie czasu. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o regułach i korzyściach diety na kaszach obliczonej na tydzień.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty