Choroba nie jest przeszkodą: historia sukcesu pierwszej modelki z zespołem Downa Madeline Stuart

Wydaje się, że dziś świat mody jest otwarty dla wszystkich i dziewczyny z niestandardową urodą, plus size, kobiety chorujące na albinizm są bardziej rozchwytywane niż modelki z wymiarami 90-60-90.

Jeśli chodzi o ludzi z zespołem Downa, to zawsze jest im trudniej w życiu i zazwyczaj nie udaje się zrobić kariery. Jednak bohaterce niniejszego artykułu udało się pokonać wszystkie przeszkody na drodze ku marzeniu.

Trzy lata temu w mediach pojawiła się oszałamiająca wiadomość: "18-letnia dziewczyna z zespołem Downa Madeline Stuart na wybiegu i marzy o tym, aby zostać modelką".

Madeline

Jednak wiele ludzi od razu stwierdziło, że świat mody tylko na kilka minut otworzył swoje drzwi dla Madeline Stuart, jednak w przyszłości ona na pewno nie zrobi kariery modelki.

Madeline Stuart

Jednak dziś pierwsza modelka z zespołem Downa Madeline Stuart jest prawdziwą gwiazdą wybiegów i jest gotowa na to, aby zmienić świat modelingu.

Stuart

Jej historia sukcesu zasługuje na podziw!

Urodzona z zespołem Downa Madeline Stuart pochodzi z Brisbane w Australii. Wychowywała ją matka, która nie zważając na diagnozę córki, zapewniła jej nie tylko pełnocenne życie, ale również wraz z nią budowała ambicyjne plany.

dziecko

Matka Madeline, Rosanne, powiedziała, że dziewczyna w dzieciństwie uwielbiała być w centrum uwagi.

Choroba nie jest przeszkodą

W 2014 roku Madeline po raz pierwszy znalazła się na pokazie mody w rodzinnym Brisbane. Właśnie wtedy postanowiła, że zostanie modelką.

Choroba

Podobnie jak wielu ludzi z zespołem Downa, Madeline miała nadwagę, jednak dziewczyna pokonała i tę przeszkodę.

Madeline postanowiła zmienić siebie i swoje życie. Zaczęła chodzić na basen, kurs tańca i gimnastykę, a jej mama Rosanne ułożyła córce specjalną dietę. Z jej pomocą dziewczyna zrzuciła 23 kilogramy.

Chora
Później: "18-letnia dziewczyna z zespołem Downa Madeline Stuart na wybiegu i marzy o tym, aby zostać modelką".
praca

Matka dziewczyny Rosanne zrozumiała, że jej córka zasługuje na to, aby pomóc jej zostać modelką:

"Ludzie z zespołem Downa potrafią podjąć się różnych wyzwań, jednak robią to w trochę inne sposób. Trzeba dać im szansę i oni na pewno was nie zawiodą. Też mogą być pięknymi i seksownymi".
pani

Niebawem dzięki Internetowi i mediom o modelce z zespołem Downa dowiedział się cały świat. Madeline zapraszano na różne sesje zdjęciowe, a producent odzieży sportowej Manifesta zaproponował jej kontrakt. Również Madeline będzie reklamować torebki everMaya. I to dopiero początek!

historia sukcesu pierwszej modelki z zespołem Downa
historia sukcesu

Sesja zdjęciowa w sukni ślubnej kompanii Rixey Manor w Wirginii

wesele

Wiecie, ile dziewczyn marzy o tym, aby znaleźć się na okładce Vogue lub Cosmopolitan? Madeline natomiast może z dumą powiedzieć, że udało jej się to zrobić.

modelka

Madeline już dwa razy pojawiała się na wybiegu w Nowym Jorku, teraz na nią czeka Londyn i Paryż.

model

Dziewczyna chce, by jej sukces pomógł także innym, lekceważonym i dyskryminowanym ze względu na zespół Downa. Stara się także o to, aby ludzie zaczęli inaczej patrzeć na takie osoby. We wszystkich poczynaniach Madeline wspiera jej chłopak Robby, który nieustannie jej powtarza, że ona jest piękna.

para

Jacy oni są mili!

miłość

I na koniec – Madeline Stuart udowodniła całemu światowi, że zespół Downa nie może być przeszkodą na drodze ku robieniu kariery i z okazji swego 21-lecia stworzyła własną linię odzieży, którą już zademonstrowała na Tygodniu Mody w Nowym Jorku.

Madeline Stuart modelka

Dziś Madeline ciągle powtarza, że jest niezmiernie szczęśliwa. Marzenia się spełniają – ale tylko wtedy, gdy tego naprawdę chcesz!

Madeline model
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty