Choroby duszy
Często zderzamy się z wyborem, lecz jedna sprawa, jeśli nie możemy wyznaczyć się z potrawą w restauracji, a całkiem inna, kiedy szukamy współpracownika, czy przyszłego męża. Jak rozpoznać psychopatę? O tym opowiemy w artykule.
Czasami u wielu z nas powstają bardzo nieprzyjemne myśli o niechceniu żyć, lecz to najlżejsza droga, kiedy życie jest pełne ciężkich problemów. O tym jak zechcieć żyć – czytajcie niżej.
Ten artykuł jest przeznaczony dla ludzi, którym jest ciekawe pytanie uzależnienia od hazardu. Dowiadujecie się o prawidłowym podejściu do tego problemu i o tym jak go pokonać.
Seksualne perwersje odnoszą do seksualnych odchyleń, które nie tylko przeszkadzają pełnowartościowemu związkowi między partnerami, ale i szkodzą jemu. Jakie zachowanie i pragnienia odnoszą się do seksualnych perwersji? O tym można się dowiedzieć z tego artykułu.
Dziś istnieje dużo różnych uzależnień i pewne z nich można nazwać "nowościami". Podobne odchylenia wywołują dużo problemów w życiu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka uzależnienia od telefonu.
W tym artykule opowiemy co robić, jeśli człowiek, co cierpi depresję, nie dokłada wysiłków żadnych, żeby wyjść z niej. Również odznaczymy, których błędów ważne nie dopuszczać, żeby nie wzmocnić położenia jeszcze więcej.
Ten artykuł opowie o tym jak pozbyć się stresu, depresji i chandry i jak to można zrobić w domowych warunkach. Rady, które dajemy pomogą raz na zawsze pozbyć się od nieprzyjemnych przeżyć i stresu.
Istnieje 5 faz godzenia się ze śmiercią dla tych, kto utracił drogich ludzi, czy dowiedział się o śmiertelnej diagnozie. Nie wszyscy dociągają do 5 faz – niektórzy grzęzną w depresji, degradując. Wszystko zależy od trwałości psychiki.
W dosłownym tłumaczeniu słowo "depresja" oznacza upadek. Czyli u człowieka przepada każde pragnienie żyć prawdziwym, pełnym życiem. To zjawisko stało się jednym z głównych problemów współczesnego społeczeństwa.
Zwyczajnie, taki popularny w nasz czas stan jak depresja rozprzestrzenia się jak na żeńską połowę ludności, tak i na męską. Lecz właśnie kobiety najbardziej są skłonne do depresyjnego nastroju.
Sieci społeczne szczelnie ukorzeniły się w życiu każdego średnio statystycznego internet-mieszczucha. W tym artykule opowiemy o tym, jak pozbyć od zależności, dzięki której cały swój wolny czas przeprowadzamy w sieciach społecznych.
Wszyscy twierdzą, że zazdrości - to niskie, niegodne uczucie, że zazdrości powstają, kiedy między partnerami nie ma zaufania i prawdziwej miłości. Lecz zazdrości osiedlały się nie tylko w duszach zakochanych - nawet dzieci zazdroszczą swoich ojców do braci i sióstr. Spróbujmy zorientować się, co to zazdrość i jak z nią walczyć.
Człowiek jest tak skonstruowany, że jego organizm codziennie potrzebuje odpoczynku, a dokładniej snu. Lecz często bywa tak, że z pewnych przyczyn może nas męczyć bezsenność. Postanowiliśmy zorientować się jakie są przyczyny i jak ich uniknąć.
Wiele chorób duszy i ciała mają właściwość niewidocznego podkradania się . I taka popularna choroba jak stres to nie wyjątek . Im wcześniej go ujawnimy, tym szybciej wrócimy do normy. Zorientujmy się, jakimi oznakami można go rozpoznać.
Jak wygląda wasz zwyczajny dzień czy tydzień? W nich obecne są konieczne wyprawy po sklepach, denerwowanie w pracy, przygotowanie obiadu, sprzątanie, trochę czasu na kochanego i całkiem trochę na siebie. Jasne, że po tym wszystkim kobiety do trzech razy częściej, aniżeli mężczyźni, wpadają w depresję. Jednak słaba płeć jest niezwyciężona.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty