Chudniemy w dużym mieście razem z Sarą Jessicą Parker

chudniemy razem z Sarą Jessicą Parker

Praktycznie wszystkie aktorki Hollywoodu mają doskonały wygląd zewnętrzny – piękna figura, smukłe długie nogi, przyciągająca twarz. Dużo kobiet zamierało przed ekranem telewizora kiedy patrzyły na serial "Seks w dużym mieście", w momentach kiedy na ekranie pojawiała się Sara Jessica Parker. Znana amerykańska aktorka i producentka filmowa ma bardzo szczelny grafik pracy, również ona jest doskonałą mamą i żoną, lecz w tym czasie u niej zostaje czas i siły, żeby tak pociągająco wyglądać. Przy wzroście 160 cm aktorka waży zaledwie 45 kg. Jej zgrabnej i wytoczonej postaci może pozazdrościć każda kobieta. Parker powiozło z genami, ponieważ ona nigdy nie miała zbędnej wagi, lecz podtrzymywać figurę w formie jej jednak należy.

Rady znanej gwiazdy filmowej

Prowadźcie aktywny sposób życia, uprawiajcie sport, dużo chodźcie, biegajcie i podobne do tego. Jeśli macie możliwość dojść do pracy pieszo, a nie jechać na jakimkolwiek transporcie, to skorzystajcie się tą szansą i przejdźcie się. Jeszcze jedna rada – nie wykorzystujcie windy, ponieważ lepiej zbędny raz przejść się po schodkach i utracić kilka zbędnych kalorii.

Używajcie pożyteczny lecz ulubiony pokarm. Jeśli nie chcecie jeść to nie należy się zmuszać i wpychać do ust co trafiło. Musicie delektować od pokarmu prawdziwe i rozkoszować się pokarmem.

Żeby nie przeżywać uczucia głodu gwiazda rekomenduje każde 1,5 godziny przegryzać. Tylko nie obżerajcie się, a po prostu przegryzajcie.

Przykład diety Sary Parker

Czasami Sara wykorzystuje dietę, która nazywa się zamrożoną. Żeby potrafić dosięgnąć pożądanego wyniku i schudnąć, wzorujcie się na głównych rekomendacjach gwiazdy:

  1. Korzystać zamrożoną dietą można tylko 1 dzień w ciągu tygodnia. Lecz jeśli wam należy pilnie schudnąć na kilka kilogramów, to dotrzymujcie się diety w ciągu 3 dni, tylko nie zachwycajcie się.
  2. Na diecie należy posilać się tylko zamrożonymi warzywami i owocami. Dzięki użyciu szybkiego zamrażania w produktach zachowują się wszystkie pożyteczne substancje, witaminy i mikroelementy, które są potrzebne dla normalnego funkcjonowania organizmu.
  3. Posilać się należy każde 1,5 godziny, kosztem tego nie będziecie odczuwały głodu. Jeśli wam ciężko jeść tylko zamrożone warzywa i owoce, to urozmaicajcie swoją rację żywienia mleczną zupą.
W czym jest treść zamrożonej diety?

Dla przetrawiania i przyswojenia zamrożonych produktów organizmowi należy zużyć do 2 razy więcej energii aniżeli na zwyczajny pokarm. Sądząc z tej informacji można wyciągnąć wniosek, że będziecie traciły zbędne kilogramy.

Drugi wariant diety od Sary Parker

Gwiazda ma jeszcze jeden wariant odchudzania, który można wykorzystać o wiele częściej. Jadłospis takiej diety jest następny:

  1. Śniadanie – przygotowujemy sałatkę z owoców. Najlepiej jeśli weźmiecie banan, gruszę, jabłko, 2 kiwi i pomarańczę. Wszystkie owoce należy kroić niewielkimi kostkami i układać do talerza. Sałatę należy zaprawić 2 łyżkami naturalnego jogurtu. Oprócz tego możecie wypić filiżankę herbaty z 1 łyżką cukru.
  2. Obiad – zjedzcie porcję ryżu, nie więcej 100 g. Przygotujcie sos z 100 g ugotowanej fasoli i pomidorów, a także dodajcie 1 łyżkę jogurtu i trochę curry. Wypić możecie szklankę pomidorowego soku.
  3. Podwieczorek – zjedzcie jabłko, czy wypijcie szklankę dowolnego soku.
  4. Kolacja – przygotujcie zapiekankę z bakłażanów, a także zjedzcie 150 g naturalnego jogurtu.

Jeśli przed snem odczuwacie straszny głód, to najlepiej wypić 1 szklankę kefiru, czy mleka. Oprócz tego Parker rekomenduje uprawiać sport, na przykład jeździć na rowerze, czy chodzić na basen. Oto mimo wszystko proste porady pomagają aktorce zawsze być w formie.

chudniemy z Sarą Jessicą Parker
 
Powiązane artykuły:
Rady odchudzania po porodach od Pink
Śpiewaczka Pink schudła po urodzeniu córki za rok 25 kilogramów i w tym artykule opowiemy o jej sekretach prawidłowego odżywiania, zdrowego sposobu życia i aktywnego uprawiania sportu.
Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi!
Słynna Oprah Winfrey w ciągu nie jednego roku chce pozbyć od zbędnej wagi. Podobnie, gwiazda telewizji potrafiła znaleźć wejście z położenia. W ciągu roku ona zrzuciła 28 kilogramów i dzieli się swoimi sukcesami ze zwolennikami!
Dieta Kate Middleton i jej etapy
W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.
Dieta Megan Fox i jej główne zasady żywienia
Diety gwiazd zawsze zdają się najbardziej skutecznymi, ponieważ widzimy ich wynik, który nam demonstrują z ekranów telewizorów. W ten raz opowiemy o tym jak schudła Megan Fox.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty