Chudniemy za regułami
Odchudzanie to bardzo skomplikowany proces. Pozbycie się zbędnych kilogramów czasami bywa trudne. Ktoś rezygnuje nie zrzuciwszy potrzebnej ilości kilogramów, a ktoś osiąga rewelacyjne wyniki.
Dosyć często szukamy wymówek, aby nie pójść na kolejny trening albo zjeść jakiś smakołyk. Jednak w pewnym momencie dochodzi do takiej sytuacji, w której albo ty powiesz sobie stop, albo to zrobi twój organizm.
Jeśli chcesz ćwiczyć jogę, ale nie chce ci się wstawać z łóżka, właściwa pora na to, aby zacząć wykonywać te 13 łatwych, ale dosyć korzystnych ćwiczeń.
Dosyć często ludzie, którzy chcą schudnąć, nie mogą zrozumieć, dlaczego oni spędzają wiele godzin na siłowni, jednak cyfry na wadze praktycznie się nie zmieniają. Mało kto z nas wie, że niektóre ćwiczenia nie sprzyjają spalaniu tłuszczy.
Mówią, że gdy za oknem robi się zimno, relacje między ludźmi stają się cieplejsze. Ale pogawędki przy szklance grzanego wina i uciski pod narzutą można zamienić na bardziej pożyteczne zajęcie – wspólną dietę odchudzającą i wypady na siłownię. I wtedy gorącym latem będzie doskonała okazja, aby zakochać się w sobie jeszcze bardziej!
Dla tych, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że piękno wymaga poświęceń, siły woli i wytrwałości, podajemy 20 powodów, aby się uśmiechnąć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty