Chudniemy za regułami
Każda dziewczyna marzy o idealnej figurze. Aby zrealizować swoje marzenie, musimy zrezygnować ze słodyczy, tłustych potraw i oczywiście stosować dietę. Wygląda na to, że każdy kolejny dzień na diecie, to prawdziwa tortura dla ciała i psychiki.
Anoreksja – jadłowstręt psychiczny, polegający na celowej utracie wagi. Do najczęstszych zachowań osób, mających na celu zmniejszenie wagi, należą: wywoływanie wymiotów, stosowanie głodówek, nadmierne ćwiczenia fizyczne.
Od dzieciństwa dziadkowie, ojcowie i matki uczyli nas jedzenia tylko tych produktów, które, ich zdaniem, były najbardziej pożyteczne. Ale większość ich przekonań o jedzeniu były tylko mitami, które rozprzestrzeniły się wiele lat temu, ale pozostają tak samo popularne do dziś.
Na pewno każdy z nas jest niezadowolony ze swojej wagi. Każda kobieta chce pozbyć się kilku zbędnych kilogramów. Okazuje się, że niekoniecznie musisz stosować diety. Wystarczy zmienić swoje przyzwyczajenia żywnościowe.
Odchudzanie to bardzo skomplikowany proces. Pozbycie się zbędnych kilogramów czasami bywa trudne. Ktoś rezygnuje nie zrzuciwszy potrzebnej ilości kilogramów, a ktoś osiąga rewelacyjne wyniki.
Dosyć często szukamy wymówek, aby nie pójść na kolejny trening albo zjeść jakiś smakołyk. Jednak w pewnym momencie dochodzi do takiej sytuacji, w której albo ty powiesz sobie stop, albo to zrobi twój organizm.
Jeśli chcesz ćwiczyć jogę, ale nie chce ci się wstawać z łóżka, właściwa pora na to, aby zacząć wykonywać te 13 łatwych, ale dosyć korzystnych ćwiczeń.
Dosyć często ludzie, którzy chcą schudnąć, nie mogą zrozumieć, dlaczego oni spędzają wiele godzin na siłowni, jednak cyfry na wadze praktycznie się nie zmieniają. Mało kto z nas wie, że niektóre ćwiczenia nie sprzyjają spalaniu tłuszczy.
Mówią, że gdy za oknem robi się zimno, relacje między ludźmi stają się cieplejsze. Ale pogawędki przy szklance grzanego wina i uciski pod narzutą można zamienić na bardziej pożyteczne zajęcie – wspólną dietę odchudzającą i wypady na siłownię. I wtedy gorącym latem będzie doskonała okazja, aby zakochać się w sobie jeszcze bardziej!
Dla tych, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że piękno wymaga poświęceń, siły woli i wytrwałości, podajemy 20 powodów, aby się uśmiechnąć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty