Ciąża
Rodzice z niecierpliwością czekają na pojawienie się dziecka. Czasami jednak dzidziuś rodzi się przed terminem. Dziecko urodzone przedwcześnie często ma wiele różnych problemów zdrowotnych.
Ciąża jest naturalnym stanem fizjologicznym. Jednak każda kobieta w ciąży z pewnością otrzymuje wiele cennych rad i zaleceń od swoich bliskich i znajomych. Wiele z nich dotyczy rzeczy, których nie powinnaś robić oraz na co powinnaś uważać. W niniejszym artykule postaramy się obalić najpopularniejsze mity na temat ciąży.
Wiele różnych czynników wpływa na płodność kobiety. Chociaż niektóre z nich nie da się kontrolować, a jednak można na nie wpłynąć, zmieniając tryb życia i odżywianie. Według danych Academy of Nutrition and Dietetics zarówno masa ciała, jak i dieta pomagają zajść w ciążę.
Dziś Chiny budzą ogromny podziw i zainteresowanie wśród Europejczyków i nie tylko. Kraj rozwija się w szybkim tempie, a życie w nim zdecydowanie się różni od tego naszego. Wiele rzeczy szokuje cudzoziemców i ciąża nie jest wyjątkiem.
Kobieta, nie tylko będąc w ciąży, powinna dbać o właściwą dietę, ale także każda karmiąca matka powinna się zdrowo odżywiać. Musi włączyć do swego jadłospisu produkty, które dadzą jej energię i składniki odżywcze, których jako karmiąca piersią mama będziesz potrzebować.
Ciąża to wyjątkowy okres dla każdej kobiety. Wiele przyszłych mam niecierpliwie czeka na pierwsze objawy ciąży i niepokoi się, kiedy oprócz braku miesiączki żadne nie nadchodzą, dlatego jak najszybciej udaje się do apteki po test ciążowy lub próbuje szukać odpowiedzi na pytanie, czy jest w ciąży w swoich snach. Jakie więc sny mogą zwiastować ciążę?
Dla większości z nas ciąża jest czymś tajemniczym i nieznanym. Właśnie dlatego istnieje wiele mitów na temat ciąży. Niektóre z nich krążą wśród przyszłych mam już od czasów naszych babć, ale nadal w nie wierzą.
Na pewno będziesz zaskoczona, kiedy przeczytasz niniejszy artykuł i dowiesz się 14 zaskakujących faktów o ciąży ludzkiej i zwierzęcej.
Podczas ciąży kobieta powinna poświęcić więcej uwagi swojemu zdrowiu. Przede wszystkim chodzi o zdrowe i bezpieczne odżywianie w czasie ciąży. W niniejszym zestawieniu produkty, których nie wolno jeść kobietom w ciąży.
Ciężarne powinny unikać wykonywania obowiązków domowych, które się znalazły w niniejszym zestawieniu. W miarę możliwości musisz stosować środki czystości, płyny i pianki bezpieczne dla ciebie i twego dzidziusia.
Czas płynie bardzo szybko, wnosząc zmiany do naszego życia. Dotyczą wszystkiego i ciąża nie stanowi wyjątku. Jakichś 40 lat temu kobieta poznawała płeć dziecka dopiero po porodzie.
Dziś stosujemy różne metody antykoncepcyjne. Medycyna nie stoi w miejscu, naukowcy stwarzają coraz to nowsze środki antykoncepcyjne. Niebawem pojawią się zastrzyki antykoncepcyjne, implanty i spraye.
Para, która przez dłuższy czas stara się o dziecko próbuje różnych metod, które ułatwiają poczęcie. Które metody rzeczywiście ułatwiają proces zapłodnienia, a które są wcale nieskuteczne? Warto wiedzieć, aby oszczędzić czas i nerwy.
Gdzie przebiega granica pomiędzy prawdą a zmyśleniem? Czy można wierzyć we wszystko, co mówią o zapłodnieniu pozaustrojowym? Jest to bardzo poważne zagadnienie, w którym nie ma miejsca na zmyślenie i domysły. Nadszedł czas, by obalić mity o zapłodnieniu in vitro.
Przyjście na świat dziecka to niezapomniany okres w życiu każdej kobiety. W ciągu 9 miesięcy świat przybiera innych barw i pojawia się uczucie jakieś magii.
Ciąża to stan wyjątkowy. Ciąża to mnóstwo zalet, bycie rozpieszczaną i kochaną, to szansa na zdrowie, radość i uśmiech każdego dnia.
Wielu ludziom, patrząc na zdjęcie USG, trzeba włączyć wyobraźnię, żeby coś tam zobaczyć, więc widzą zwierzęta, potwory, ptaki, ale nie dzieci.
Okres ciąży jest interesującym czasem nie tylko dla kobiety, ale także dla mężczyzny, i dla wszystkich krewnych. Przecież przyszła matka jest pełna niespodzianek, które czasem szokują, ale często bawią jej bliskich.
Bez wątpienia ciąża – jeden z najlepszych okresów w życiu każdej kobiety. Przyszłe matki robią niezwykłe sesje zdjęciowe, które po upływie lat będą wywoływać uśmiech na twarzy. Jednak są kobiety, które wolą coś dziwnego, nawet drastycznego.
Niektóre z nich w ciągu dziewięciu miesięcy chcą wypróbować różnorodne połączenia smakowe, na przykład śledź z morelami, inne ciągle płaczą, natomiast bohaterka niniejszego artykułu posunęła się nieco dalej i zszokowała wszystkich nietypowym pomysłem na sesję zdjęciową.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty