Ciąża
Czas płynie bardzo szybko, wnosząc zmiany do naszego życia. Dotyczą wszystkiego i ciąża nie stanowi wyjątku. Jakichś 40 lat temu kobieta poznawała płeć dziecka dopiero po porodzie.
Dziś stosujemy różne metody antykoncepcyjne. Medycyna nie stoi w miejscu, naukowcy stwarzają coraz to nowsze środki antykoncepcyjne. Niebawem pojawią się zastrzyki antykoncepcyjne, implanty i spraye.
Para, która przez dłuższy czas stara się o dziecko próbuje różnych metod, które ułatwiają poczęcie. Które metody rzeczywiście ułatwiają proces zapłodnienia, a które są wcale nieskuteczne? Warto wiedzieć, aby oszczędzić czas i nerwy.
Gdzie przebiega granica pomiędzy prawdą a zmyśleniem? Czy można wierzyć we wszystko, co mówią o zapłodnieniu pozaustrojowym? Jest to bardzo poważne zagadnienie, w którym nie ma miejsca na zmyślenie i domysły. Nadszedł czas, by obalić mity o zapłodnieniu in vitro.
Przyjście na świat dziecka to niezapomniany okres w życiu każdej kobiety. W ciągu 9 miesięcy świat przybiera innych barw i pojawia się uczucie jakieś magii.
Ciąża to stan wyjątkowy. Ciąża to mnóstwo zalet, bycie rozpieszczaną i kochaną, to szansa na zdrowie, radość i uśmiech każdego dnia.
Wielu ludziom, patrząc na zdjęcie USG, trzeba włączyć wyobraźnię, żeby coś tam zobaczyć, więc widzą zwierzęta, potwory, ptaki, ale nie dzieci.
Okres ciąży jest interesującym czasem nie tylko dla kobiety, ale także dla mężczyzny, i dla wszystkich krewnych. Przecież przyszła matka jest pełna niespodzianek, które czasem szokują, ale często bawią jej bliskich.
Bez wątpienia ciąża – jeden z najlepszych okresów w życiu każdej kobiety. Przyszłe matki robią niezwykłe sesje zdjęciowe, które po upływie lat będą wywoływać uśmiech na twarzy. Jednak są kobiety, które wolą coś dziwnego, nawet drastycznego.
Niektóre z nich w ciągu dziewięciu miesięcy chcą wypróbować różnorodne połączenia smakowe, na przykład śledź z morelami, inne ciągle płaczą, natomiast bohaterka niniejszego artykułu posunęła się nieco dalej i zszokowała wszystkich nietypowym pomysłem na sesję zdjęciową.
Zgodnie z prawami biologii i moralności mała dziewczynka powinna się bawić lalkami, młoda dziewczyna rodzić i wychowywać dzieci, a babcia z zadowoleniem opiekować się wnukami.
Utalentowany ilustrator wymyślił sposób pokazać ludziom, dlaczego warto pomagać kobietom w ciąży. Patrzcie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty