Ciekawe fakty o mężczyznach – co ukrywa się pod maską męskości?

ciekawe fakty o mężczyznach

Żeby obcowanie ze "znajomymi obcymi", którymi wydają się przedstawiciele silnej połowy ludzkości, było bardziej uświadomione, warto poznać ciekawe fakty o mężczyznach.

Ciekawe fakty o mężczyznach

  1. Rozpoczniemy z tego, że mężczyźni według swojego myślenia rzeczywiście różnią się od kobiet: w podstawie ich zachowania leżą rozliczenie i logika, ponieważ u nich lepiej rozwija się lewa półkula mózgu, w odróżnieniu od prawo półkulowych kobiet, które kierują się emocjami.
  2. Twierdzą, że przy pierwszym spotkaniu mężczyzny nie starają się "wywrócić swoją duszę", opowiadając o sobie nowej znajomej, a preferują słuchać. Tak więc kobiety, macie szansę otrzymać na pierwszym spotkaniu cierpliwego słuchacza.
  3. Fakty o mężczyznach świadczą, że oni umieją kłamać niemniej niż kobiety, jednak najczęściej jest to kłamstwo ratunku, aby nie urazić i nie ranić swojego partnera. Więc: kłamie – znaczy, że kocha.
  4. Jeśli po pierwszej znajomości mężczyzna nie zadzwoni w ciągu trzech dni, a więc on nie jest nastrojony na przedłużenie relacji.
  5. Mężczyźni są zaskakująco sprzeczni: oni chcą dominować w relacjach i poczuwać się "głównymi", ale z kobietami, które z nimi we wszystkim zgadzają się, im jakoś jest nudnie i nieciekawie.
  6. Fakty o mężczyznach dementują powszechne twierdzenie, że droga do ich serca leży przez żołądek. Nie tylko. Więcej 45% wolą zjeść kolację z klusków ze sklepu razem z żoną, która zrobiła nową fryzurę i kupiła modną sukienkę, a nie z dobrą gospodynią w domowym szlafroku i kapciach, która podaje pyszną kolację.
  7. Wiele osób sugerują inaczej, jednak podczas seksu mężczyzn bardzo niepokoi, czy odczuła przyjemność partnerka od bliskości.
  8. Mężczyźni niemniej dzieci potrzebują pieszczoty, jednak ktoś z nich otwarcie wymaga jej, a ktoś milcząco cierpi bez delikatnych i czułych dotyków i całusów.

Wszystko to świadczy o tym, że mężczyzna w duszy zostaje dzieckiem na długie lata, nie zważając na demonstrowaną samodzielność i niezależność. Oto i postaraj się zrozumieć ich!

 
Powiązane artykuły:
Jak zakochują się mężczyźni?
Zakochanie u mężczyzn nie tak jest spontaniczne jak u przedstawicielek płci pięknej. Uczucia u nich powstają stopniowo w trakcie analizy własnych odczuć do kobiety. W tym artykule spróbujemy rozewrzeć sekret tego jak zakochują się mężczyźni.
Jak zrozumieć sympatię dojrzałego mężczyzny?
Sympatię dojrzałego mężczyzny czasami nielekko zauważyć, przecież on jest powściągliwy w swoich emocjach. Jednak są wierne oznaki, które wskażą na szczególny jego stosunek do was. Należy potrafić je zobaczyć.
Kim jest pantoflarz?
Słowo "pantoflarz" ma niektóry negatywny podtekst, opisując człowieka,sobie nienależącego, bezwolnego, takiego co znajduje się pod naciskiem cudzej woli. Jednak nie warto zapominać, że chodzi o mężczyznę, przedstawiciela silnej połowy ludzkości.
Psychologia mężczyzny w wieku 40 lat – o czym powinny wiedzieć kobiety?
W wieku 40 lat wielu mężczyznom przychodzi uświadomienie, że już pół życia przeżyte i być może nic niezwykłego i dobrego więcej nie stanie się. W tym artykule potraficie znaleźć informację o psychologii mężczyzny do 40 lat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty