Ciekawe rośliny
Spotkawszy nazwę "Kozia wierzba" doświadczeni badylarze od razu przedstawią tę roślinę, a nowicjusze zmieszają się zastanawiając się - drzewo to czy jednak krzak? Jeśli wam jest to ciekawe, zorientować się w tym pytaniu pomoże artykuł.
Wszyscy amatorzy późnojesiennych gatunków grusz na pewno ocenią we właściwy sposób gatunek gruszy "Miodowa". On ma szereg godności, doskonały smak w nim jednoczy się z wysoką wydajnością i kompaktowością drzewa.
Niedoświadczeni letnicy często uważają, że porzeczka – naprawdę dekoracyjne przyjęcie. W praktyce hodowla porzeczki pozwala otrzymywać jakościowe i hojne urodzaje nawet na ograniczonych placach.
Jeszcze niedawno klimatyczne warunki były nieprzezwyciężoną przeszkodą dla hodowli wielu kultur - czereśni, moreli, brzoskwiń, grusz. Dziś prawie każda kultura ma odporne na mróz gatunki. W artykule porozmawiamy o gruszy gatunku "Swarog".
Słodka i soczysta grusza podoba się prawie wszystkim. I wśród licznych jej gatunków są kilka, co nie tracą popularności wielu lat. W ich liczbie grusza "Konferencja" - gatunek, na myśl wielu ogrodników. Opis gatunku grusz "Konferencja" znajdziecie w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty