Ciekawostki o mężczyznach
Sympatię dojrzałego mężczyzny czasami nielekko zauważyć, przecież on jest powściągliwy w swoich emocjach. Jednak są wierne oznaki, które wskażą na szczególny jego stosunek do was. Należy potrafić je zobaczyć.
Zakochanie u mężczyzn nie tak jest spontaniczne jak u przedstawicielek płci pięknej. Uczucia u nich powstają stopniowo w trakcie analizy własnych odczuć do kobiety. W tym artykule spróbujemy rozewrzeć sekret tego jak zakochują się mężczyźni.
Mówią, że kobiety i mężczyźni – to ludzie "z różnych planet", jest na tyle różna ich percepcja świata; przy czym niektóre inności oburzają, drugie – dziwią. Lecz większość pokazują, że mężczyźni są ciekawi.
Słowo "pantoflarz" ma niektóry negatywny podtekst, opisując człowieka,sobie nienależącego, bezwolnego, takiego co znajduje się pod naciskiem cudzej woli. Jednak nie warto zapominać, że chodzi o mężczyznę, przedstawiciela silnej połowy ludzkości.
W wieku 40 lat wielu mężczyznom przychodzi uświadomienie, że już pół życia przeżyte i być może nic niezwykłego i dobrego więcej nie stanie się. W tym artykule potraficie znaleźć informację o psychologii mężczyzny do 40 lat.
Nabywając w swoim życiu ulubionego mężczyznę, razem z silnymi plecami, zawsze otrzymujemy do dokładki cienką duchową organizację. Toż naszym głównym zadaniem jest wsparcie silnej płci. Przecież jeśli kochanek upadł do depresji, to kto jego stamtąd wyciągnie oprócz nas?
Nawet jeśli nie czytaliście takiej książki jak "Mężczyźni z Marsa, kobiety z Wenus", na pewno słyszeliście o niej. Lecz rzeczywiście męska i żeńska psychologia w miłości różnią się na tyle mocno, jak byśmy byli mieszkańcami różnych planet. Zorienujmy się.
Zagadkowi mężczyźni - jak ich zrozumieć? Jak gdyby nigdy nic, nie mówi o swoich uczuciach i przeżyciach, a zachowuje się niejednoznacznie. I jak tu odgadnąc, co kieruje jego zachowaniem - miłość czy zwyczajny interes? Zorientować się w tym, pomogą wasza intuicja i spostrzegawczość.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty