Claudia Schiffer w młodości – niesamowite wymiary modelki

Claudia Schiffer w młodości

Claudia Schiffer – nie tylko modelka, ale również aktorka. Jest niezwykle miłą i atrakcyjną kobietą, która niejednokrotnie była przyznana najładniejszą kobietą świata.

Biografia Claudii Schiffer

Przyszła modelka urodziła się w niemieckim mieście Rheinberg. Ojciec dziewczynki był prawnikiem, matka – gospodynią domową. Rodzice wychowywali czwórkę dzieci, wśród których Claudia była najmłodszą, bardzo surowo. Claudia Schiffer w dzieciństwie praktycznie nie miała przyjaciół. Dziewczyna, która uczyła się w szkole celująco, uwielbiała matematykę i fizykę, marzyła zostać podobnie jak jej ojciec prawnikiem. Po ukończeniu szkoły podjęła studia na Uniwersytecie w Munchen – na uczelni również była celującą studentką, oprócz tego Claudia Shciffer zafascynowała się grą na fortepianie i tańcami towarzyskimi.

Claudia Schiffer

Claudia Schiffer stała się popularną niespodziewanie. Na jednej z imprez z okazji urodzin jednego z przyjaciół ze studiów, na jej wygląd zewnętrzny zwrócił uwagę agent "Metropolian", a nieco później zaproponowano jej wziąć udział w sesji zdjęciowej dla "Cosmopolitan". Właśnie po tej sesji zdjęciowej Claudia Schiffer postanowiła zostać modelką. W roku 1990 modelka przenosi się do Paryża, zawiera umowę z Revlon i niebawem stają się najbardziej wysoko opłacalną i zapotrzebowaną modelką.

Claudia Schiffer dziś, podobnie jak w młodości, znajduje się na szczycie popularności. Periodycznie jest zapraszana do zagrania w filmach, oprócz tego jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.

Claudia Schiffer – wymiary figury

Wiele ludzi interesuje ile lat ma Claudia Schiffer, ponieważ wydaje się, że czas po prostu nie dotyka jej wyglądu zewnętrznego. Gwiazdorka nie ukrywa, że ma 46 lat. Figura modelki prawie się nie zmieniła w ciągu ostatnich dziesięcioleci – wzrost 181cm, waga 58cm, obwód talii 64 cm, rozmiar biustu 3.

Trójka dzieci Claudii Schiffer nie zepsuły jej figury. Nie ukrywa swoich tajemnic – gwiazdorka obowiązkowo wykonuje ćwiczenia fizyczne rano, uprawia sport, w czasie wolnym biega. Claudia Schiffer nie pali, nie pije, stara się unikać słodyczy i tłustego pokarmu, woli świeże owoce i warzywa. Modelka wypracowała przyzwyczajenie, aby codziennie wypijać dużą ilość wody lub zielonej herbaty.

Claudia Schiffer młoda i piękna Claudia Schiffer młoda Claudia Schiffer młodziutka
Claudia Schiffer modelka Claudia Schiffer modelka i aktorka Claudia Schiffer na podium
Claudia Schiffer paramertry Claudia Schiffer przepiękna Claudia Schiffer ma piękną sylwetkę
 
Powiązane artykuły:
Kim Cattrall w młodości i dziś – sekret nieprzemijającego piękna aktorki
Kim Cattrall i w młodości, i teraz wygląda karkołomnie, czarująco. Ona niedawno obchodziła jubileusz – 60 lat, przy czym wygląda doskonale. Wszystko dzięki temu, że ona uprawia sport, poprawnie posila się i poprawnie podbiera kosmetyczne środki.
Mel Gibson w młodości – nieprzewidziany i seksualny
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty