Co chce ci powiedzieć Twój organizm, jeśli się budzisz w nocy o tej samej porze?

Praktycznie każdy z nas miał do czynienia z sytuacją, gdy się budzisz w środku nocy i więcej nie możesz zasnąć. Dosyć często zdarza się tak, że regularnie budzimy się o tej samej godzinie i nie możemy zasnąć.

Można to wytłumaczyć na wiele sposobów: szalone tempo życia, zmęczenie, organizm już odpoczął, ale tak naprawdę nie jest. To znak, że nasz organizm chce nam coś powiedzieć.

Co oznacza, jeśli się budzisz między 21 a 23?

noc

Masz trudny dzień za sobą i marzysz o ulubionym, przytulnym łóżeczku, ale po 30 minutach snu się budzisz i nie możesz zasnąć? Przyczyna budzenia się w tym przedziale czasowym – stres, zdenerwowanie. Psycholodzy zalecają relaks i odprężenie się.

Pobudka między 23 a 1 w nocy

sen

Jeśli już w ciągu kilku dni budzisz się o tej porze, to oznacza, że ktoś cię emocjonalnie rozczarował. Również to znak, że coś nie tak dzieje się z twoim woreczkiem żółciowym, który wtedy wytwarza żółć. Jednym słowem, koniecznie musisz się udać do lekarza.

Co oznacza, jeśli się budzisz między 01.00 a 03.00?

budzik

Jeśli obudziłeś się po 01.00 w nocy i długo nie możesz usnąć, to oznacza, że jesteś bardzo rozgniewany. Jednak to może być również znakiem, że masz problemy z wątrobą. Między 1 i 3 w nocy twój organizm oczyszcza się z toksyn. Odpowiada za to wątroba. Jeśli więc budzisz się w nocy, to prawdopodobnie z powodu problemów z detoksem. Chińczycy tłumaczą, że pobudka o tej godzinie – to nadmiar energii yang, więc warto ją zharmonizować.

Co oznacza, jeśli się budzisz między 03.00 a 05.00?

czas

Naturalna pobudka w tych godzinach świadczy o problemach z płucami. Może za dużo palisz albo jesteś przeziębiony? Natomiast chińscy medycy wiążą to też z poczuciem straty i smutku, z którym trudno się człowiekowi pogodzić. Pobudka miedzy 03.00 a 05.00 – to znak, że z tobą chcą się skontaktować siły wyższe.

Co oznacza, jeśli się budzisz między 05.00 a 07.00?

godzina

Ktoś o tej godzinie się budzi, ponieważ ma iść do pracy, jeśli natomiast nie musisz tak wcześnie wychodzić, jednak nie możesz już spać, to oznacza, że masz wewnętrzną blokadę psychiczną (blokada – energetyczny ładunek, który jest produkowany przez nasz organizm w celu rozwiązania konfliktów, który jednak nie wykorzystujemy). Taka blokada skupia się w naszym ciele i przeszkadza nam nie tylko żyć, ale również i spać. Jeśli nie wiesz, jak sobie poradzić z blokadą psychiczną, nasza porada – gorący prysznic i ćwiczenia fizyczne.

Zrozumieliście, że zdrowy sen – to objaw tego, że masz dobre zdrowie.

źródło:Elitereaders
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty