Co dać w prezencie dzieciom na Świętego Mikołaja?

co dać w prezencie dzieciom na Świętego Mikołaja

Dzień Świętego Mikołaja dziś jest obchodzony masowo. Dzieciaki oczekują na słodycze, które dobry dziadek Mikołaj pozostawia pod poduszką. Natomiast rodzice wraz z przybliżeniem się 6 grudnia intensywnie zastanawiają się nad tym, co dać w prezencie swemu dziecku na Świętego Mikołaja. Zapoznajmy się z kilkoma wariantami prezentów.

Co można dać w prezencie dziecku na Świętego Mikołaja?

Ponieważ owe święto dzieci zazwyczaj kojarzą ze słodyczami, więc najczęściej dajemy właśnie je:

  1. Bombonierka świąteczna, którą można kupić w grudniu w dowolnym hipermarkecie. Istnieją różnorodne bombonierki, od najmniejszych z najprostszym zestawem cukierków, do największych z różnymi smakołykami.
  2. Każdemu maleństwu sprawi przyjemność prezent w postaci czekoladowego jajka niespodzianki, zająca czekoladowego lub różnorodnych ciastek. Jednak kupując takiego typu słodycze zwracaj uwagę na składniki.
  3. Jeśli maluch ma alergię to najlepiej dobierać słodycze bez czekolady. Mogą to być korzystne owoce suszone w ładnym opakowaniu, chałwa, zefir, marmolada.
  4. Jednak Święty Mikołaj może podarować i inne prezenty, niemniej ciekawe, w wypadku jeśli twoje dziecko nie może spożywać słodyczy. To może być zabawka, gra planszowa, nawet pieniądze – wszystko zależy od upodobań, wieku dziecka. Zazwyczaj z okazji Świętego Mikołaja nie darują zbyt kosztownych prezentów, ponieważ niebawem nastąpi Boże Narodzenie, Nowy Rok, gdy na dzieci czekają tradycyjne prezenty pod choinkę, które im dają dziadkowie, babcie, chrzestni rodzice.
  5. Dziś wiele z nas daje w prezencie nie rzeczy, a wrażenia. Długo oczekiwany wypad do zoo, cyrku, kina, pozostawi po sobie o wiele więcej wrażeń, aniżeli zjedzone w ciągu jednego dnia słodycze.
 
Powiązane artykuły:
Prezenty dla chłopaków – prezenty na różne okazje
Wszystkim wiadomo, że chłopaki to figlarze i warto pamiętać o tym wybierając, co im podarować. Który prezent wybrać dla chłopczyka? O tym opowiemy dalej w naszym nowym artykule.
Co dać w prezencie dziewczynce na 14 urodziny?
14 lat – to ten sam przejściowy wiek, kiedy smaki dziecka porażają swoją oryginalnością. Co można podarować 14-letniej dziewczynce? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Co dać w prezencie dziewczynce w wieku 11 lat?
W tym wieku dziewczynkę ucieszy jak duża pluszowa zabawka, tak i zestaw kosmetyków. Jednak przy wyborze prezentu trzeba uwzględniać jej interesy i przewagi. Co podarować dziewczynce na 11 lat? O tym czytamy dalej.
Noworoczne prezenty dla dziewczynek
Nowy rok - to radość, nieodżałowane wesołości i zazwyczaj dużo przepięknych prezentów. Co można podarować dziewczynce na Nowy Rok? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty