Współczesne rodzaje tkanin i włókien – co to jest tkanina Marchiano?

co to jest tkanina Marchiano

Każda kobieta stara się, aby ubranie na lato było nie tylko piękne, ale i przyjemne w dotyku. Materiał Marchiano jest jednym z tych opcji tkanin syntetycznych, który daje skórze chłód i komfort nawet w najbardziej upalny dzień.

Skład tkaniny Marchiano

Wiele dziewczyn zastanawia się — co to za materiał Marchiano, z którego obecnie jest szytych dość dużo ubrań. To syntetyczna tkanina przypominająca dzianiny. Zalety Marchiano:

  • ten materiał jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku;
  • tkanina jednocześnie ma bardzo zwartą strukturę i jest lekka, dlatego pozwala tworzyć różnorodne modele sukienek;
  • w Marchiano nie jest gorąco, on przepuszcza powietrze;
  • ta tkanina jest wytrzymała, nie kurczy się, szybko schnie.

Marchiano w 90% składa się z poliestru, 10% wiskozy i lycry, ale można napotkać produkty, w których poliestru jest nieco mniej, a wiskozy — nieco więcej.

Modele sukienek z tkaniny Marchiano

Tuniki i sukienki z Marchiano wyglądają bardzo efektownie. Mogą one być obcisłe i luźne. Udanym modelem dla tej tkaniny na przykład jest grecki fason z wysokim stanem i lejącą się spódnicą. Świetnie będzie wyglądać sukienka-tunika z Marchiano.

Tkanina-dzianina Marchiano pięknie i miękko układająca się, można z niej uszyć falbanki, otoczki, fałdy, dlatego z reguły sukienki z niej są bardzo wytworne. Ale można stworzyć i zupełnie elegancki strój z Marchiano — mini lub maxi obcisła sukienka z włoskiej tkaniny Marchiano zrobi cię królową wieczoru.

modele sukienek z tkaniny Marchiano 1 modele sukienek z tkaniny Marchiano 2 modele sukienek z tkaniny Marchiano 3
modele sukienek z tkaniny Marchiano 4 modele sukienek z tkaniny Marchiano 5 modele sukienek z tkaniny Marchiano 6
modele sukienek z tkaniny Marchiano 7 modele sukienek z tkaniny Marchiano 8 modele sukienek z tkaniny Marchiano 9
 
Powiązane artykuły:
Rodzaje dołów sukni
Dla stworzenia efekciarskiego obrazu należy przykładać uwagę do wszystkiego, w tej liczbie na dół sukni. Ten detal zdolny przekształcić swoją posiadaczkę, rozstawić akcenty w obrazie i nawet wizualnie skorygować figurę.
Strój neoprenowy – lekki sposób na odchudzanie
Chcąc domagać się wyniku, nie dokładając wysiłków szczególnych, kobiety gotowe eksperymentować. Jednym z pomagierów w pragnieniu stać się smukłą, zgłasza się strój neoprenowy na odchudzanie.
Jak poprawnie złożyć koszulki?
Lecz daleko nie każda współczesna modna kobieta umie poprawnie i szybko składać koszulki, no tak, żeby po tym one zostawały bez fałdów. Naprawdę tu nie ma nic skomplikowanego.
Pończochy uciskowe – jakie są najlepsze?
Pończochy uciskowe – cenne i skrajnie pożyteczne odkrycie dla leczenia i profilaktyki żylakowych chorób. Przy chronicznych przejawach obowiązkowo jest potrzebna konsultacja lekarza.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty