Co lubią faceci w grze wstępnej?

co lubią faceci w grze wstępnej

Opinia, że faceci nie lubią gry wstępnej, pochodzi od leniwych kobiet, które dosyć rzadko biorą inicjatywę we własne ręce i tylko egoistycznie czerpią zadowolenie z gry wstępnej przed seksem. W takim wypadku ich partnerom, jasna sprawa, chce się jak najszybciej przejść bezpośrednio do procesu, aby doznać zadowolenia. Jednak stymulowanie mężczyzny, nie tylko daje możliwość otrzymać jak najwięcej zadowolenia podczas seksu, ale również zachowuje zdrowie męskie.

Podczas pieszczot jest produkowany sok prostaty, który usuwa zastój. Dlatego należy pamiętać, gra wstępna dla mężczyzn – to przede wszystkim profilaktyka prostaty. Nie warto leniuchować i warto brać inicjatywę we własne ręce, jeśli chcesz doznawać mnóstwo zadowolenia w czasie seksu ze swoim partnerem. Otóż, co lubią mężczyźni w czasie gry wstępnej, czytaj dalej.

Gra wstępna dla mężczyzn – sposoby

Rozpocznij grę wstępną jeszcze przed pójściem do sypialni. Niezależnie od tego gdzie się znajdujecie: w kawiarni z kolegami, w kolejce w sklepie, w samochodzie – po to, aby uczucia się zaostrzyły korzystaj z następujących metod:

  1. Spoglądaj na swego faceta pociągającym spojrzeniem, tajemniczo się uśmiechaj.
  2. Wszystkie twoje ruchy powinny być powolnymi, delikatnymi i seksualnymi, niezależnie od tego, czy poprawiasz włosy, czy rozpięty guzik na koszuli.
  3. Dotykaj delikatnie partnera, głaskając jego strefy erogenne.
  4. I jasna rzecz, głos powinien być spokojny i pociągający. Lekki flirt tylko wzmocni twoje pozycje.

W czasie gry wstępnej dla mężczyzn owe sposoby odgrywają ważną rolę, ale najgłówniejsze nie przesadzić. Twoim zadaniem jest wywołanie pożądania seksualnego, a nie śmiech drugiej połówki.

Co podoba się mężczyznom w grze wstępnej?

Co podoba się mężczyźnie w czasie gry wstępnej przewidzieć jest dosyć łatwo, jeśli doskonale znasz swego partnera. Jeśli to jest natomiast jedna z pierwszych bliskich randek, to musisz przysłuchiwać się do własnej intuicji. Delikatne głaskanie, lekkie gryzienie uszu lub delikatnej skóry szyi, namiętne pocałunki w usta, w okolice bioder i dolnej części brzucha – to da ci możliwość jak najbliżej poznać partnera. Tylko nie zapominaj o tym, aby śledzić w jaki sposób on reaguje na pieszczoty, dzięki temu będziesz wiedziała, w jaki sposób go zadziwić następnym razem.

Gra wstępna przed bliskością z mężczyzną

Gdy okazaliście się w domu, nie warto od razu iść do sypialni, nieco pomęcz partnera, aby jego pożądanie osiągnęło szczytu. Gra wstępna przed bliskością z mężczyzną może się rozpocząć od striptizu, ponieważ jak wiadomo silna płeć lubi oczami. Zaproponuj partnerowi kielich wina, włącz powolną, relaksującą muzykę. Nie rozbieraj się całkowicie, pozostaw facetowi możliwość odsłonięcia tajemnic twojego ciała. Jeśli podczas tańca powiesz facetowi na uszko, że bardzo go pożądasz, to masz zabezpieczony magiczny wieczór.

Gra wstępna dla mężczyzn – porady

Naukowcy udowodnili, że czas trwania stosunku płciowego bezpośrednio zależy od czasu trwania gry wstępnej. Dlatego grę wstępną należy traktować bardzo poważnie, korzystaj z posiadanej wiedzy o grze wstępnej i skorzystaj z naszych porad:

  1. Usta – istotny narząd, aby skusić partnera. Ciepły oddech w okolicy szyi, bioder, brzucha, wywołują mrowienie. A delikatne pocałunki można łączyć z namiętnym gryzieniem ulubionych części ciała partnera.
  2. Niech w trakcie tego wieczora w tobie kryją się dwie natury: łagodna kocica i namiętna lwica, ponieważ delikatność i namiętność mogą wspaniale współistnieć, jeśli chcesz skusić mężczyznę.
  3. Spróbuj doprowadzić swego faceta do szczytu zadowolenia, a następnie się zatrzymać i tak zrób kilka razy. Uwierz, po takim maratonie, facet nigdy o tobie nie zapomni.
 
Powiązane artykuły:
Jak zostać kochaną i pożądaną?
Żeby stać się kochaną i pożądaną dla mężczyzny, trzeba pracować nad sobą, swoimi jakościami. Bardzo ważne mieć swoje interesy i nie zanurzać się do życia partnera w całości. Słuchać i słyszeć, poważać i nie dopuszczać do nie szanowania siebie.
Jak uwieść mężczyznę? Pięć podstawowych błędów, których nie warto popełniać
W tym artykule opowiemy o sposobach uwiedzenia mężczyzny, co czasem nie jest tak prosto jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Również dowiadujecie się o tym, czego robić nie warto.
Jak zrozumieć, czy jesteś potrzebna mężczyźnie? Tajemnice męskiej psychologii
Każda kobieta szuka miłości i delikatności. Emocjonalna strona jest ważna dla żeńskiej połowy ludzkości o wiele więcej niż inne. Toż czasami u kobiet może powstawać kwestia o wiarygodności uczuć partnera.
Męska psychologia w stosunku do kobiet
Męska psychologia względem kobiet kardynalnie różni się od żeńskiej. W tym artykule opowiemy o psychologicznych właściwościach zachowania mężczyzn w różnych sytuacjach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty