Co mówi o Tobie twoja bielizna?

Czym się kieruje kobieta, wybierając bieliznę? Odpowiedź na to pytanie zależy zarówno od ceny majtek i biustonosza, jak i od tego, jaki tryb życia prowadzi ich posiadaczka. Oczywiście, więcej uwagi poświęci szczegółom, jeśli będzie miała przed kim nią się popisać. Jeśli natomiast nie ma partnera, to podczas wyboru, kieruje się przede wszystkim wygodą i praktycznością.

Psycholodzy przekonują, że bielizna może wiele zdradzić o kobiecie. Wybór bielizny ma zaskakująco dużo wspólnego z charakterem i podświadomością. W niniejszym artykule na podstawie różnych rodzajów oraz fasonów bielizny postaramy się zrozumieć, czy psycholodzy mają rację.

Koronkowe cudeńko

kobieta

Kobiety romantyczne najczęściej wybierają bieliznę koronkową. Zwracają uwagę na szczegóły, potrafią umiejętnie flirtować, darzą ogromną miłością swoją drugą połówkę. Dobrze wiedzą, jak zawrócić facetowi w głowie.

Czarna królowa

super

Czarny kolor – wybór silnej, pewnej siebie kobiety, która doskonale wie, czego chce. Jeśli taka kobieta chce uwieść faceta, to robi to umiejętnie i zawsze osiąga cel.

Czerwony – kolor tango

ladna

Kobieta, która ma na sobie czerwony komplet bielizny, jest bardzo namiętna, ale czasami nawet nie wie o tym. Mężczyzna, który rozpali ogień namiętności w takiej kobiecie, na pewno tego nie pożałuje, ponieważ jego życie będzie wyglądało jak w rytmie tanga: pociągająca tajemnica, nieziemska miłość z elementami dramatu, karnawał emocji. Kobieta zrobi wszystko, by zrealizować fantazje swego partnera.

Prostota i naturalność

kobiety

Biały oraz cielisty kolor upiększą każdą kobietę, podkreślając wszystkie jej zalety, nie odwracając przy tym uwagę od rzeczy najważniejszych. Bielizna w białym kolorze to praktyczna opcja pod ubrania w jasnych kolorach. Kobieta, która decyduje się na bieliznę w kolorze cielistym, jest samowystarczalna, ma bardzo bogaty świat wewnętrzny, więc nie zwraca żadnej uwagi na oryginalność majtek i biustonosza. Przy boku takiej kobiety mężczyzna zawsze się czuje komfortowo.

Bielizna w intensywnych kolorach

superowa

W szafie każdej nastolatki można znaleźć majtki i biustonosze w różnych intensywnych kolorach, w kropki, z paskami i kokardkami. Jeśli zaś dorosła kobieta nosi tego typu bieliznę, to może świadczyć o jej lekkomyślności oraz naiwności. Czuje się jak nastolatka, która nie chce wydorośleć i właśnie poprze różne części garderoby eksponuje, że nadal jest młoda i nonszalancka.

Biustonosz nieusztywniany

bielizna

Chodzi o biustonosz bezfiszbinowy. Jest to biustonosz pozbawiony drutów w miseczkach, więc nie uciska i nie ociera. Jest to idealna opcja dla artystek, które chcą za wszelką cenę osiągnąć wolność duchową. A jak wiadomo, bez wolności fizycznej nie ma wolności duchowej. Kobieta, która nosi biustonosz bez fiszbin, w związku potrzebuje przestrzeni osobistej i swobody.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty