Co mówią o tobie twoje buty?

Amerykańscy naukowcy na podstawie różnych badań doszli do wniosku, że nasz obuwniczy styl to przede wszystkim wskazówka, jacy jesteśmy. Pozbierali wnioski razem i okazało się, że nasze buty świadczą o nas.

Podczas kupowania nowych butów zazwyczaj uwzględniamy swoje preferencje i komfort noszenia. Psycholodzy uznali, że obuwie, które nosimy, ujawnia nasze cechy charakteru i nawet najskrytsze pragnienia. Na podstawie niniejszych wytycznych możesz się wiele dowiedzieć o otaczających cię ludziach.

Buty damskie

1. Mokasyny

mokasyny

Dziewczyny, które wolą praktyczne i wygodne buty, są idealnymi kochankami i przyjaciółkami. Uwielbiają rozwiązywać różne zagadki i myślą analitycznie. Potrafią kontrolować swoje emocje, są opanowane.

2. Buty na koturnie i platformie

platforma

Koturny i platformy wybierają dziewczyny romantyczne. Z łatwością idą na kompromis, ale jednocześnie uwielbiają dominować w związku. Bardzo lubią być w centrum uwagi i zawsze mówią bez ogródek.

3. Kozaki

kozaki

Kobieta, która wybiera kozaki, wygląda na samodzielną i silną, ale tak naprawdę jest bardzo wrażliwa i ma mnóstwo kompleksów. Kobieta uważa, że kozaki pomagają przyciągnąć uwagę otaczających.

4. Czółenka

Czółenka

Czółenka wybierają dziewczyny kreatywne i niestałe w uczuciach. Są empatyczne, twórcze i romantyczne.

5. Odkryte klapki

obuwie

Przedstawicielki płci pięknej, które wybierają odkryte klapki, uwielbiają wszystko kontrolować i planować. Są punktualnymi pracoholiczkami. Oprócz tego często biorą winę na siebie.

6. Sportowe buty

adadasy

To ulubiony model niezależnych, otwartych i towarzyskich kobiet. Uwielbiają podróżować. Zawsze dążą do określonego przez siebie celu, nie potrafią iść na kompromis i nie lubią żadnych zmian.

7. Botki

buty

Botki preferują kobiety, które żyją teraźniejszością, nie planują przyszłości i nie powracają myślami do przeszłości. Zawsze dopisuje im wspaniały humor, jednak czasami mają napady złości i agresji. Jeśli chodzi o relacje z płcią przeciwną, to wolą krótkotrwałe związki.

8. Szpilki

szpilka

Szpilki preferują kobiety pewne siebie, które zawsze mają własne zdanie. Uważają, że im wyżej, tym lepiej, często w taki sposób chcą, aby je dostrzegano. Zawsze wybierają wszystko, co najlepsze, ale często są bardzo kapryśne. Są bardzo uprzejme i ostrożne.

9. Baleriny

baleriny

Dziewczyny, które wybierają taki model, są bardzo towarzyskie i wielkoduszne. Jeśli chodzi o relacje z nieznajomymi, to raczej można nazwać je zamkniętymi.

10. Ciężkie sznurowane obuwie

męskie

Modne ciężkie sznurowane buty (glany) preferują kobiety zamknięte i skrupulatne. Zawsze samodzielnie podejmują wszystkie decyzje. Są to prawdziwe pracoholiczki, które zawsze dostają to, czego chcą.

Obuwie męskie

1. Buty

but

Buty bez obcasów i mokasyny preferują faceci, którzy są bardzo towarzyscy. Są bardzo weseli, czerpią z życia pełnymi garściami. Buty z kwadratowym noskiem świadczą o zdecydowaniu, definitywności i samouwielbieniu. Buty z lekko zwężanymi noskami wybierają faceci, którzy dążą do władzy i potrzebują powszechnej akceptacji.

2. Wysokie buty

wysokie

Mężczyźni preferujący taki model lubią czuć się wolni. Są pesymistami. Zawsze dążą do wyrażania siebie.

3. Buty sportowe

męskie adidasy

Buty sportowe lubią mężczyźni, którzy mają wybujałą wyobraźnię. Są wyluzowani, z łatwością dostosowują się do różnych sytuacji życiowych. Są beztroscy i uwielbiają szokować otaczających.

4. Sandały

Sandały

Facet, który preferuje taki model obuwia, ma dobry charakter. Jest wesoły i doskonale może się z każdym dogadać.

5. Buty wizytowe

Buty wizytowe

Faceci preferujący taki model obuwia mogą się pochwalić doskonałym wyczuciem stylu. Są ciekawscy, schludni i są prawdziwymi elegantami.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty