Co można zrobić z pudełka?

co można zrobić z pudełka

Czy zdarzała ci się taka sytuacja, że przyniosłaś swemu dziecku zabawkę w dużym pudełku i on gra z tym pudełkiem, a zabawka leży w kącie jak sierotka? Niegdyś dzieci musiały samodzielnie budować sobie namioty, dziś natomiast istnieją już gotowe. Kiedyś trzeba było samodzielnie wymyślać różnorodne gry, natomiast obecnie wszystko leży na ladach sklepów. Dlatego pytanie, co można zrobić z pudełka jak dla dzieci, tak i dla rodziców, jest dosyć skomplikowane. Jednak tak naprawdę można wiele wymyślić!

Co można zrobić z pudełka dla chłopaka?

Z chłopakami odbywa się wszystko dosyć logicznie i jednocześnie zachwycająco. Po pierwsze, co można zrobić z pudełka dla maleńkiego rozrabiacza, to transport. W tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń!

Jeśli masz zbyt mało czasu albo nie masz narzędzi, to można po prostu przewrócić pudełko i narysować na nim drzwi i światła. Auto jest gotowe! Jeśli masz taśmę klejącą, nożyce i nieco czasu możesz zbudować rakietę, okręt i nawet statek kosmiczny!

Jeśli natomiast chcesz po prostu spędzić czas wraz ze swoim dzieckiem, to możecie zrobić semafor, niektórzy robią nawet traki dla aut wyścigowych. Najprostsze, jednak niemniej ciekawe co można zrobić z dużego pudła, to po prostu przestrzeń artystyczna. Wystarczy po prostu dać możliwość maluchowi wejść do środka wraz z kredkami i flamastrami. Możesz być pewna, wymyśli coś ciekawego!

Natomiast jeśli organizowałaś imprezę i maleńki rycerz chce założyć zbroję, można ją zrobić z kawałka pudełka. W taki sam sposób, z mniejszego pudełka można zrobić strój robota. Między innymi, wspólnie z dzieckiem można zrobić figurę robota i dać maluchowi możliwość pokolorować go.

Co można zrobić z pudełka kartonowego dla dziewczynki?

Temat, co można zrobić dla maleńkiej panienki z pudełka, jest niemniej ciekawy. Tutaj przede wszystkim przychodzi na myśl domek! Przy czym, w tym wypadku rodzice mogą zrobić jakieś skomplikowane budynki w różnych jaskrawych kolorach.

Istnieje nawet taki kierunek, gdy z kartonu robią meble i ozdobę wnętrza. Czyż nie możesz zrobić dla dziewczynki domek, taki swoisty schowek? Być może ona będzie chciała go zdobić. A być może twoja księżniczka będzie chciała prawdziwy zamek? Przecież już mamy rycerza w zbroi! Między innymi można dla niego również zbudować twierdzę.

Nieobowiązkowo robić ogromny dom. Dziewczynki w wieku starszym lubią się bawić z domkami dla lalek. W tym wypadku nie ma żadnych ograniczeń. Na ściankach pokoików można nakleić tapety, które pozostały po remoncie. Jeśli dom będzie się składać z kilku pięter, to twoja córeczka na pewno ci podziękuje!

Jeszcze jeden wspaniały wariant tego, co można zrobić z pudełka – to kuchnia lub kuchenka. Tutaj śmiało bierzesz do rąk papier kolorowy, klej, a również dużo tkaniny lub farby. I zaczynaj robić coś niezwykłego! Za pomocą farby i papieru kolorowego zrobisz wspaniałą kuchenkę, niektórzy w takim sam sposób robią pralkę lub maszynę do mycia naczyń. Można zrobić dowolne gadżety z pudełka o różnych rozmiarach i kształtach. Jest bardzo wiele pomysłów, wystarczy dać dziecku pudełko, a ono na pewno wymyśli co z niego zrobić. Przecież to są dzieci z bogatą fantazją!

co można zrobić z pudełka dla dzieci 1 co można zrobić z pudełka dla dzieci 2 co można zrobić z pudełka dla dzieci 3
co można zrobić z pudełka dla dzieci 4 co można zrobić z pudełka dla dzieci 5 co można zrobić z pudełka dla dzieci 6
co można zrobić z pudełka dla dzieci 7 co można zrobić z pudełka dla dzieci 8 co można zrobić z pudełka dla dzieci 9
 
Powiązane artykuły:
Oczyszczacz powietrza własnymi rękami – jak zrobić myjnię powietrza?
Stworzyć w swoim mieszkaniu takie same czyste powietrze jak i w ochronnej strefie, absolutnie nie jest skomplikowane. A dzisiejszy artykuł pomoże stworzyć swoimi rękami oczyszczacz powietrza.
Patchwork – pomysły na dekorację domu i kuchni
Patchwork – bardzo popularny rodzaj rękodzielnictwa. To łatwo wyjaśnić, przecież gotowe wyroby wychodzą bardzo jaskrawymi i niezwykłymi, a materiał dla wyrobów można znaleźć w dowolnym domu.
Kula do topiaru własnymi rękami – robimy kulę z gazety
Stworzone swoimi rękami topiary ozdabiają domy wielu mistrzów. Lecz początkujące mistrzynie często zderzają się z problemem poszukiwania robienia zapasów do "drzew szczęścia". Proponujemy nauczyć się robić kulę dla topiaru.
Aromatyzator własnymi rękami
Podtrzymywać przyjemny aromat w domu pomagają aromatyzatory – kwiaty, wysuszone cząstki cytrusowych, spreje aromatyzowane i tak dalej. O tym, jak zrobić aromatyzator dla domu swoimi rękami, dowiadujecie się z naszego artykułu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty