Co oznaczają sny erotyczne? Interpretacja 5 klasycznych przykładów

Kobiety, podobnie jak i faceci często miewają sny erotyczne. To coś całkowicie normalnego. Często takie marzenia senne wcale nie oznaczają, że nie jesteśmy w pełni zadowolone z naszego życia seksualnego, a raczej świadczą o problemach natury psychologicznych.

Seksuolodzy wiedzą, co oznaczają nasze sny erotyczne.

Specjaliści od marzeń sennych na przykładzie swoich pacjentek analizują i interpretują klasyczne sny erotyczne. Marzenia senne zazwyczaj odzwierciedlają emocje i stan psychologiczny dziewczyny.

Namiętny seks

seks

Sen Nr 1:

Emilia, 30 lat

"Przyśniło mi się, że uprawiam seks z najlepszym przyjacielem swego męża. Było to bardzo zachwycające i pobudzające. Seks sprawiał nam wielką przyjemność i nie mieliśmy żadnych wyrzutów sumienia z powodu tego, że zdradzamy swoich małżonków. To było boskie!"

Sen Nr 2:

Laura, 25 lat

"Często śni mi się, że uprawiam seks z kilkoma mężczyznami naraz. Przy tym czerpię prawdziwe zadowolenie i radość z seksu. Jestem bardzo pobudzona i zachwycona. Stosunek płciowy z kilkoma facetami naraz jest boski i niezapomniany. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia z powodu tego, że zdradzam swego męża".

Analiza psychologiczna: takiego typu sny erotyczne zazwyczaj miewają mężatki lub dziewczyny, które mają stałego partnera seksualnego. Gra wstępna i stosunek płciowy mogą być odzwierciedleniem silnej miłości. Kobieta uświadamia sobie, że u jej boku jest mężczyzna, który potrzebuje miłości i troski. Również taki sen erotyczny może świadczyć o tym, że dziewczyna chce dominować nad partnerem.

Podglądanie pary uprawiającej seks

oops

Sen Nr 3:

Natalia, 38 lat

"Często śni mi się, że po powrocie do domu, przyłapuję męża na uprawianiu seksu z inną kobietą. Jednak nie robię mu z tego powodu awantury, a po prostu podglądam ich".

Analiza psychologiczna: Dosyć często sny z podglądaniem nawiązują do naszych relacji z rodzicami, zwłaszcza jeśli w nim występują trzy osoby: kobieta, która śni, mężczyzna i jeszcze jedna dziewczyna. Być może kobieta w dzieciństwie darzyła większą miłością jednego z rodziców, więc w życiu dorosłym bardzo się martwi z tego powodu.

Eksperymenty seksualne

ekstrym

Sen Nr 4:

Weronika, kosmetyczka, 21 lat

"Przyśniło mi się, że jestem nimfomanką. Na co dzień jestem bardzo skromną dziewczyną, natomiast we śnie jestem bogini seksu. Rzucam się na facetów, doprowadzam je do orgazmu za pomocą pieszczot, o których istnieniu nie mam zielonego pojęcia. Czerpię boskie zadowolenie z tego, że znam takie sztuczki w łóżku. Eksperymenty seksualne doprowadzają mnie do orgazmu. Jestem w siódmym niebie!"

Sen Nr 5:

Ewelina, 36 lat

"Nie mam pociągu do kobiet, ale we śnie uprawiałam seks z piękną kobietą. Czerpałam satysfakcję z pieszczot i pocałunków. Nigdy dotąd nie odczuwałam tyle przyjemności z seksu. Chciałam bez przerwy uprawiać seks z tę dziewczyną".

Analiza psychologiczna: Jak w pierwszym, tak i w drugim przypadku można śmiało stwierdzić, że kobiety mają problemy w zakresie tożsamości płciowej. Jeśli chodzi o sen nr 1, wiąże się to z niezgodnością między płcią fizyczną a mentalną. Być może dziewczyna często wyobraża sobie, że jest facetem albo chce być "męską". W drugim przypadku najprawdopodobniej chodzi o nieśmiałą, delikatną dziewczynę, której brakuje męskich cech charakteru i zdecydowania.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty