Co powiedzieć mężczyźnie, by on wciąż o Tobie myślał?

Istnieje przekonanie, że komplementów najbardziej potrzebują przedstawicielki płci pięknej. Nic bardziej mylnego. Mężczyźni również lubią, kiedy je chwalą i prawą im komplementy. Jak mówić dobre słowa i pochwały, żeby były zdrowe i fajne, a mężczyzna, któremu mówisz je, wciąż o Tobie myślał?

Na pewno każda kobieta chce, aby jej partner zawsze był z nią sercem i myślami. Przyjemne wspomnienia wywołują chęć do dalszego kontaktu . Jak sprawić, by komplementy zachęcały do budowania relacji i zrobić tak, by mężczyzna zawsze myślał o Tobie. W niniejszym zestawieniu 6 zdań, które warto mówić swemu ukochanemu.

1. "Jestem niezmiernie szczęśliwa, że taki mądry i przystojny mężczyzna jest przy mnie".

kochanie

Angelina Jolie przekonuje, że nie ma nic seksowniejszego niż inteligentny mężczyzna. Inteligentny facet doskonale wie o tym, że kręci kobiety. Partner na pewno będzie w siódmym niebie od szczęścia, kiedy docenisz jego rozum. Komplementy na temat inteligencji zwiększają pewność siebie i sprawiają, że facet czuje się wyróżniony. Teraz jest gotów dla swojej ukochanej dosłownie na wszystko.

Komplement na temat inteligencji najlepiej powiedzieć wtedy, kiedy mężczyzna udzielił ci jakiejś dobrej rady, pomógł rozwiązać jakiś trudny dylemat. Czasami warto udawać głuptaska, by facet poczuł się mądrzejszy i był na 100% pewny, że to właśnie on pomógł ci podjąć poprawną decyzję czy dokonać ważnego wyboru.

2. "To była niezapomniana noc".

razem

Seks jest nieodłączną częścią szczęśliwego i zdrowego związku. Mężczyzna zawsze chce mieć pewność, że dobrze się spisał w łóżku i potrzebuje potwierdzenia swojej seksowności i niepowtarzalności. Jeśli facetowi zależy na długotrwałym związku, to zrobi wszystko, by kobieta szczytowała w łóżku. Każdy mężczyzna chce być prawdziwym Casanovą dla swojej kobiety, dlatego potrzebuje komplementów na temat swoich wyczynów w łóżku. Powiedz mu, że jest najlepszy, ale nie od razu. Zaczekaj do rana i powiedz mu o tym, że to była niezapomniana noc w cztery oczy, a nie przez telefon czy za pomocą esemesa. Doda to tajemniczości, która bardzo pobudza.

3. "Za uśmiech Twój oddałabym wszystko, co mam".

para

Nie warto mówić facetowi, że jest przystojny, jeśli oczywiście nie chcesz być w związku z narcyzem, zakochanym w swoim odbiciu.

Możesz powiedzieć, że ma piękny uśmiech, oczy, wysportowaną sylwetkę. Każda wybiera coś, co jej się najbardziej podoba. Można także dodać, że jest bardzo mądry i ma fajny charakter.

4. "Przy Tobie niczego się nie boję".

superman

Każdy mężczyzna powinien się troszczyć i dbać o swoją partnerkę. Właśnie dlatego warto od czasu do czasu mówić mu, że przy nim czujesz się bezpiecznie i wiesz, że zawsze cię wesprze i będzie służyć ramieniem.

Każdy mężczyzna chce usłyszeć taki komplement, gdyż wtedy czuje się prawdziwym supermanem, który niczego się nie boje i zawsze może stać w obronie swojej wybranki. Pozwól mu się poczuć prawdziwym liderem, nawet jeśli będziesz musiała przez jakiś czas udawać łagodnego kotka.

5. "Teraz rozumiem, dlaczego Twoi przyjaciele tak bardzo Cię cenią".

randka

Tego typu komplementy dają możliwość facetowi poczuć własną wyjątkowość. Jeśli ma mnóstwo przyjaciół, to może oznaczać, że jest interesującym człowiekiem, który cieszy się szacunkiem wśród innych. Faceci lubią być liderami, zwłaszcza w męskim towarzystwie, a jeśli na dodatek to budzi podziw w oczach kobiety, to czuje się uskrzydlony i szczęśliwy.

Nie warto jednak zbyt często powtarzać mu komplementów na temat jego wyższości i wyjątkowości, bo może posądzić cię o nieszczerość. Od czasu do czasu powiedz mu, że jest wyjątkowy i najlepszy, a na pewno będzie nosić cię na rękach.

6. "Moje przyjaciółki nie raz mi powtarzały, że jesteś ekstra".

kobieta

Czasami kobiety nie mówią takich komplementów swoim facetom, bo nie chcą, aby on pomyślał, że w taki sposób chce pokazać, że jest o niego zazdrosna. Facet, kiedy usłyszy, że inne kobiety, nie tylko jego partnerka, zauważyły, że jest atrakcyjny, mądry, wysportowany, stanie się pewniejszy siebie, uwierzy w siebie i będzie gotów dla niej na wszystko. Owszem, może ciągle powtarzać sobie, że jest niepowtarzalny, ale także chce to od czasu do czasu usłyszeć od swojej wybranki.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty