Co robić, jeśli się zakochałaś w żonatym mężczyźnie?

co robić jeśli się zakochałaś w żonatym mężczyźnie

Niestety sytuacja, gdy kobieta nie wie co robić, gdy się zakochała w żonatym, nie jest rzadkością. Wiele przedstawicielek płci pięknej po prostu nie rozumie, jak rozwiązać dany problem i przestać się męczyć.

Co robić, jeśli się podoba żonaty mężczyzna?

Na początku musisz zrozumieć, czy jesteś gotowa zrezygnować z własnych uczuć albo odwrotnie, chcesz zrujnować ślub lub zostać kochanką. W zależności od twojej odpowiedzi musisz opracować strategię zachowania się.

Zapoznamy się ze wszystkimi wariantami tego co należy robić, jeśli się zakochałaś w żonatym mężczyźnie.

Wariant pierwszy – chcesz o wszystkim zapomnieć. W takim wypadku musisz zniknąć z życia chłopaka na zawsze.

Wypełnij cały czas wolny. Musisz się zajmować czymkolwiek. Najgłówniejsze, nie leżeć na kanapie i rozpaczać.
  1. Należy uświadomić własne uczucia. Gdy człowiek rezygnuje z miłości, on doznaje mnóstwo różnych emocji, żałuje siebie, obniża się samoocena, złości się. Musisz wyładować swoje uczucia porozmawiawszy z psychologiem, koleżanką.
  2. Nie zabraniać sobie wyładowywać negatywne emocje. Chcesz płakać – płacz, chcesz tłuc naczynia – rób to. Jedyne czego nie można robić, to publiczne awantury i demonstrowanie własnych uczuć swojemu byłemu ukochanemu, ponieważ po tym, gdy wszystko się skończy, nie będziesz z siebie zadowolona.

Wariant drugi – jesteś gotowa na to, aby walczyć. Psycholodzy udzielają następujących porad, co robić kobiecie, która mówi – kocham żonatego mężczyznę i nie mam zamiaru z niego rezygnować:

  1. Musisz odzwierciedlać te cechy, które mu się podobają w dziewczynach. Pamiętaj, że podświadomie będzie cię porównywać ze swoją żoną i owe porównanie powinno być na twoją korzyść.
  2. Zacznij budować z mężczyzną bliskie stosunki, znajdź wspólną sprawę lub hobby. Im więcej czasu spędzacie razem i komunikujecie, tym większy stopień zaufania i uświadomienie przez chłopaka tego, że macie wspólne poglądy na życie.
  3. Nie przekształcaj się na przyjaciela, ciągle podkreślaj własną kobiecość i jego męskość, w innym wypadku ryzykujesz zostać "swoim kumplem".
 
Powiązane artykuły:
Jak przyciągnąć uwagę faceta, który tobie się podoba?
Przy sympatii do mężczyzny kobieta zawsze chce przyciągnąć do siebie jego uwagę. W tym artykule opowiada się o tym jak poprawnie to zrobić i jaką chytrością skorzystać się, żeby przyciągnąć uwagę faceta.
Jakie komplementy lubią mężczyźni?
Mężczyźni niemniej niż kobieyt lubią słyszeć komplementy. W tym artykule opowiemy o tym, które komplementy przypadną do duszy dowolnemu mężczyźnie, a od których słówek lepiej będzie zrezygnować.
Jak podobać się mężczyznom? Psychologia
Żeby podobać się mężczyznom, należy być prawdziwą kobietą - kobiecą, miękką i dobrą. Wykazywać do partnera prawdziwą ciekawość, śmiać się nad jego dowcipami i dawać mu zrozumieć, że on jest najlepszy w świecie.
Jak sprawić, aby mężczyzna ciebie pokochał?
Czasy kiedy rycerze zdobywali kobiety już dawno przeszły i dzisiaj częściej kobiety zastanawiają się nad tym, jak podbić serce swojego wybrańca. W tym artykule potraficie znaleźć rady, które pomogą wywołać u mężczyzny miłość.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty