Co widzisz na tym obrazku, czyli obrazkowy test skrytych marzeń

Psycholodzy przekonują, że żyjemy w trudnych czasach. Często zapominamy o własnych potrzebach i marzeniach, stawiając sobie jedyny cel: zarobić jak najwięcej kasy, co negatywnie wpływa na nasze życie i osobowość. Niniejszy test pomoże zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz.

Istnieje przekonanie, że każde marzenie zakotwicza się w naszej podświadomości. Niektóre z nich pojawiają się w naszych snach, czasami nas ogarnia uczucie deja vu, są także marzenia, które przez długie lata przechowujemy w swojej głowie. Niniejszy obrazkowy test pomoże zrozumieć, czego tak właściwie brakuje ci w tej chwili. Spójrz i powiedz bez zastanawiania się, co widzisz na tym obrazku. Odpowiedź udzielona na to pytanie pomoże zrozumieć, czego tak naprawdę chcesz.

1. Ludzka twarz

test

Osobom, które widzą na obrazku ludzką twarz, brakuje w życiu jakiejś pasji. Mogą to być tańce, warsztaty origami, warsztaty kulinarne. Psycholodzy przekonują, że należy zacząć od czegoś prostego. Po ciężkim dniu pracy można odwiedzać jakieś warsztaty, zapisać się na tańce, kursy śpiewu. Z czasem zrozumiesz, co cię najbardziej kręci. Jeśli widzisz na obrazku ludzką twarz, to być może nadeszła właściwa pora na to, by zmienić zawód albo założyć własną firmę?

2. Drzewo

wizerunek

Drzewo widzą osoby, które marzą o sławie. Chcą zabłysnąć, często zapominając o tym, że można być dumnym nawet z tych małych, dobrych uczynków. Jeśli nie uda ci się szybko stać się sławnym, nie rezygnuj. Najważniejsze określić cel i zmierzać ku niemu. Możesz zacząć od posadzenia drzewa, by nieco uspokoić swój umysł i podświadomość. Wszystko umiera, tylko pamięć dobrych uczynków nie ginie.

3. Ptaki

drzewo

Osoba, która widzi na obrazku ptaki, już ma dość dorosłego życia, obowiązków, pracy. Chce zerwać z rutyną i codziennością. Marzy o podróżach, chce się poczuć, jak wolny ptak. Być może będzie jej się bardzo trudno zdecydować na zmiany, bo zazwyczaj ptaków widzą osoby nadzwyczaj odpowiedzialne, które zawsze wywiązują się ze swoich obowiązków. Psycholodzy zalecają zacząć od jednodniowego wyjazdu. Może to być biwak, wypad pod namiot, nad rzekę, na działkę. Z czasem nauczysz się przynajmniej na chwilę zapominać o obowiązkach i poświęcać czas dla siebie. Być może uda ci się całkowicie zmienić swój tryb życia i nie być aż takim wymagającym wobec siebie i innych.

4. Dziupla

co to

Osobie, która widzi na obrazku dziuple, brakuje wsparcia bliskich i przyjaciół oraz miłości. Dziupla jest symbolem domu. Psycholodzy przekonują, że osoba, która widzi go na obrazku, powinna rozważyć możliwość kupienia własnego domu czy mieszkania. Jak tylko to się stanie, od razu znikną wszelkie lęki na temat samotności, braku wsparcia w trudnych chwilach. Jeśli na razie nie stać cię na własny dom, możesz wynająć mieszkanie, w którym będziesz się czuć bezpiecznie i komfortowo.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty