Co jest miłość?
W tym artykule porozmawiamy o światłym i czystym uczuciu - miłości. Porównamy zakochanie z prawdziwą miłością, opowiemy o inności między nimi i dotkniemy tematu pierwszej miłości, którą jak wiadomo zapamiętuje się na całe życie.
Nawykliśmy przedstawiać miłość jak światłe i nieodżałowane uczucie. I ono jest rzeczywiste czasami pięknie. Jednak nie poznał prawdziwej miłości ten, kto nie zakosztował bólu. Dlaczego miłość bywa chorobliwą i czy można to skorygować?
Uczucia człowieka czasem na tyle skomplikowane urządzenie, że zorientować się w całej palecie ich odcieni bywa bardzo trudnym zadaniem. Jak zrozumieć że rzeczywiście kochasz, a nie przeżywasz uczucia zakochania? Zorientujmy się.
Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Jednoznacznej odpowiedzi dziś nikt nie da. Jedne wierzą, że ona istnieje, a inne nigdy jej nie odczuwały. Co jest tym ciekawym zjawiskiem? Porozmawiamy o tym w naszym nowym artykule.
Jak często mówiąc komuś o słowach miłości wychodzi tak, że naprawdę żadnej miłości nie ma, a to co nazywają miłością to zaledwie uczucie zakochania. W czym jest różnica między tymi uczuciami opowie nasz artykuł.
Wiele osób nie widzą różnicy między miłością i namiętnością, niektórzy nawet uważają za bardziej wysoką, czy silną miarę przejawu miłości namiętność. Jednak wszystko nie jest takie proste. Przecież namiętność bazuje się wyjątkowo na emocjach.
Żyć bez miłości może i można,ale takie istnienie będzie puste i bezsensowne. Mając miłość, mamy możliwość jej oddawania i czynienia świata lepszym. Tworzyć, a nie rujnować.Doskonalić, a nie pogarszać. Tylko miłość jest podstawą wszystkiego.
Psychologia ludzkiej duszy jeszcze z dawnych czasów interesowała uczonych w różnych obwodach. Opowiemy o takiej nauce i o tym, co na dzisiaj wiadomo o tym. Czytamy dalej o tym w naszym nowym artykule.
O miłości są napisane setki ksiąg artystycznego i naukowego stylu. Jednak nie zważając na to, takie ważne uczucie jest i tak nieuważane za zbadane do końca. Ono przedłuża niepokoić ludzi, zaprowadzać ich do sytuacji bez wyjścia, męczyć i cieszyć.
Pytanie istnienia miłości i wyraźnego wyznaczenia tego uczucia niepokoi wszystkie pokolenia, lecz odgadnąć tą tajemnicę nie udało się nikomu, ponieważ każdy wkłada coś swojgoe do tego pojęcia, zależnie od urozmaiconych czynników.
Jedno z bardziej skomplikowanych wypróbowań, którym poddaje się miłość dwóch osób to odległość. W tym artykule opowiemy, czy jest możliwa miłość, jeśli ludzi rozdziela odległość i co jest potrzebne, żeby ona nie zgasła.
Pytanie, ile żyje miłość, nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ trwanie takiego uczucia zależy od wielu okoliczności i sytuacji, które towarzyszą zakochanym w ciągu miłosnych stosunków.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty