Córka blogerki modowej uśmiechnęła się do selfie tuż po cesarskim cięciu!!

Jak myślisz, jeśli przyszła mama prowadzi popularny blog o modzie i wszystkie dziewięć miesięcy oczekiwania zbiera tysiące lajków pod zdjęciami w Instagram, to jaki talent ma jej mała córeczka? Masz rację, będzie się uśmiechać do selfie już za parę minut po tym, jak się urodzi!

Nie uwierzysz, ale ta historia nie jest fikcją, a ma prawdziwe zdjęcie-dowód, a jej główna bohaterka na pewno już w tym tygodniu stanie się nową małą gwiazdką sieci...

dziecko

Zapoznajmy się z Thais De Marie – modowoną blogerką z Brazylii i mamą córeczki Karmel, która 9 grudnia ubiegłego roku przyszła na świat.

po cesarskim cięciu

Thais wiedziała, że na nią czeka cesarskie cięcie, i jak każda kobieta, przechodząca przez taką operację, miała nadzieję na korzystny wynik. Ale jeśli już jesteś profesjonalistą, to musisz być nim we wszystkich przejawach – modny blog i popularna strona nie może długo zostawać się bez uwagi, a więc Thais musiała robić zdjęcia dla swoich użytkowników bezpośrednio w sali porodowej od razu po ważnym wydarzeniu!

Karmel

I oto, gdy najważniejszym etap był po niej, a dziewczynka o wzroście 48 cm i wadze 3 400 g leżała w białej czapeczce na piersi mamy, nadszedł czas na pierwsze wspólne selfie... I jak myślisz, co sekundę później zobaczyła Thais na ekranie smartfona? A to, że jej ukochane dziecko też uśmiechało się do kamery.

Czy na prawdę umiejętność bycia piękną na zdjęciach jest przekazywana w łonie matki?

rodzina

Dziś mała Karmel już ma trzy miesiące, ale wydaje się, że jej popularność w modnych blogach i portalach społecznościowych wkrótce przyćmi powodzenie mamy!

miś

Ty jeszcze nie zostawiłeś lajka???

źródło:Dailymail
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty