Córka Cher – co wiemy o jej życiu?

córka Cher

Piosenkarka Cher ma prawdziwie unikalny głos i ma dużo zwolenników na całym świecie. Ogromna liczba mężczyzn i kobiet nie tylko ściśle obserwują za jej twórczością, ale i okazują uprzejmość rodzinie i osobistemu życiu artystki.

Pierwszym mężem Cher, prawdziwe imię której brzmi Cherilyn Allman, stanął Sonny Bono, który wtenczas pracował asystentem producenta muzycznego. To małżeństwo posłużyło prawdziwym bodźcem w muzycznej karierze piosenkarki i do tego przyniosło jej urodzenie córki Chastity.

Dzieciństwo i okres dojrzewania córki piosenkarki Cher

Dziewczynka Chastity pojawiła się na świecie w 1969 roku. Imię córki Cher wybrała nie przez przypadek – wtenczas ona zagrała biseksualną kobietę w filmie "Chastity", dzięki czemu i było nazwane jej dziecko. Chastity była niezwykle muzyczną i utalentowaną dziewczynką.

Jeszcze jako dziecko ona bardzo często pojawiała się w telewizyjnym show swoich rodziców, a w wieku nastoletnim zaczęła grać na perkusji i gitarze akustycznej w muzycznym zespole. Trochę później dziewczynka zajęła się wokalistyką i stanęła pisać i śpiewać piosenki w tym samym zespole.

Punktem zwrotnym dla Chastity stały się jej trzynaste urodziny. Właśnie o tej porze dziewczynka zrozumiała, że nie widzi swojego życia w formie kobiecej i nie czuje żadnego popędu do przedstawicieli przeciwległej płci. Kiedy stała się trochę starszą, Chastity została lesbijką, o czym nie krępowała się mówić otwarcie we własnej książce i różnych wywiadach.

Zmiana płci

Przekonanie Chastity w tym, że ona chce być mężczyzną, doprowadziła do tego, że w wieku 41 córka Cher zmieniła płeć. Różne zabiegi niezbędne do przygotowania się do operacji, zaczęły się jeszcze w 2008 roku, ale z prawnego punktu widzenia Chastity była uznana przez mężczyznę 8 maja 2010 roku.

Od tej chwili życie córki piosenkarki Cher rozdzieliło się na 2 okresy – do i po operacji. Chastity więcej nie istniała, teraz jej miejsce zajął Chaz Salvatore Bono, który wybrał to imię dla uczczenia swojego zmarłego ojca. Pierwszy czas mężczyzna otrzymywał w swój adres mnóstwo złych słów, które byli związane nie tylko z podjęciem decyzji o przemianie płci, ale i z jego nadmierną wagą. Od razu po operacji Chaz ważył blisko 113 kilogramów, co stało się wynikiem przeniesionej nim terapii hormonalnej.

Pomimo to młody człowiek odpornie przenosił wszystkie ataki i był niezwykle pewny siebie, co pozwoliło mu schudnąć na więcej niż 30 kilogramów i znaleźć odwagę. Jeszcze podczas przechodzenia zabiegów, na drodze transformacji z kobiety do mężczyzny, Chaz spotykał się z młodą osobą Jennifer Ely, jednak sprawa do wesela u młodych ludzi i tak nie doszła. Dziś córka Cher, która została synem, również nie nudzi się w samotności – na świeckich przedsięwzięciach 46-roczny mężczyzna pojawia się w towarzystwie aktorki Sarah Schreiber.

malutka córka Cher córka Cher Chestiti córka Cher przed operacią
córka Cher po operacii córka Cher już mężczyzna Сhez Bono schudnął
Chez Bono i Dzhennifer Elayya Chez Bono i Sara Shrayber Cher z córką
 
Powiązane artykuły:
Dzieci Julii Roberts – rodzina słynnej aktorki
Aktorka Julia Roberts miała ciężkie dzieciństwo, toż swoje dzieci ona otoczyła niewiarogodną troską i miłością. Dziś w rodzinie gwiazdy i jej męża podrastają syn i córka, i troskliwa mama po maksimum broni ich od zbędnej uwagi.
Syn Jackie Chana – historia jego życia
Syn Jackie Chana, w odróżnieniu od wielu drugich dzieci gwiaz ojców, rósł zwyczajnym chłopcem – jego ojciec nie chcąc zbędnej uwagi mówił, żeby ich pokrewieństwo trzymało się w tajemnicy.
Benedict Cumberbatch i jego syn – o czym dowiedzieli się paparazzi?
Syn Benedicta Cumberbatcha pojawił się na świecie trochę więcej roku temu. Aktor i jego żona dosyć długo ukrywali od społeczeństwa imię i wygląd zewnętrzny okruszyny, lecz dziś maluszka można dosyć często obserwować na wspólnych spacerach.
Synowie Boba Marleya – ile ich jest i kim oni są?
Wiadomy na cały świat i niezwykle utalentowany pisarz i wykonawca stylu reggae Bob Marley, bez wątpienia zasługuje, żeby o nim rozmawiać jak o wielodzietnym ojcu. Dziś siedmioro synów muzyka pomyślnie przedłużają muzyczną tradycję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty