Ćwiczenia fizyczne na modelowanie okrągłych kształtów – jak powiększyć pośladki?

jak powiększyć pośladki ćwiczenia fizyczne

Niestety niewiele kobiet może pochwalić się pięknymi kształtami, które ofiarowała im natura. Przekłada się to na aktualność tematu – jak powiększyć pośladki, aby stały się one bardziej objętościowe i zaokrąglone? Od razu należy powiedzieć, że zadanie nie będzie proste, ale przy regularnych i nasilonych treningach będzie można osiągnąć dobry wynik.

Jak szybko powiększyć pośladki w domowych warunkach?

Przed tym jak rozpatrzyć skuteczne ćwiczenia, trzeba dać kilka przydatnych rad. Po pierwsze zaleca się uprawianie ćwiczeń z dodatkowym ciężarem, co korzystnie odbije się na wyniku. Po drugie ważna jest szybkość wykonywania ćwiczeń. Aby zwiększyć objętość zaleca się robić je w wolnym tempie. Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy zrobić rozgrzewkę dla rozprężenia mięśni.

Jak powiększyć pośladki za pomocą ćwiczeń?

  1. Przysiady. Pozycja początkowa – stań prosto, weź w dłonie hantle i trzymaj je na dole. Zadanie – przysiądź, odwodząc pośladki do tyłu do tego momentu, gdy kolana i łydki utworzy kąt prosty. Głowę skieruj do przodu, aby plecy nie zaokrąglały się i trzymaj stopy przyciśnięte do podłogi. Podnosząc się do góry, staraj się zaciskać pośladki. Przysiadając zrób wdech, a podnosząc – wydech.
  2. jak powiększyć pośladki 1
  3. Wypady. Mówiąc o tym jak powiększyć pośladki, dziewczynom nie można pominąć to bardzo skuteczne ćwiczenie. Pozycja początkowa jest taka sama jak w poprzednim ćwiczeniu. Zadanie – wykonaj jedną nogą wypad do przodu do utworzenia w kolanie kąta prostego. Kolano tylnej nogi nie powinno dotykać podłogi. Po tym wróć do pozycji początkowej. Przysiadając zrób wdech, a podnosząc – wydech.
  4. jak powiększyć pośladki 2
  5. Chodzenie po ścianie. To ćwiczenie jest trudne, ponieważ trzeba zachować równowagę. Pozycja początkowa – ustaw się prostopadle do ściany, ugnij nogi w kolanach i oprzyj się o ścianę palcami stóp. Zadanie – rób małe kroki po ścianie w górę, kierując ciężar na łopatki. Aby utrzymać równowagę oprzyj się dłońmi w podłogę. W najwyższym punkcie zrób wymach nogą.
  6. jak powiększyć pośladki 3
  7. Wymachy nogą. Jeśli jesteś ciekawa jak zwiększyć objętość pośladków, wtedy należy zwrócić uwagę na to ćwiczenie. Pozycja początkowa – stań na czworaka, dłonie postaw pod klatką piersiową. Zadanie – jedną nogę odwieść do tyłu, aby ona wraz z ciałem utworzyła linię prostą, a następnie podciągnąć ją do klatki piersiowej.
  8. jak powiększyć pośladki 4

Każde z omówionych ćwiczeń należy wykonać 15-20 razy na 2-3 serie. Aby wynik osiągnąć jeszcze szybciej, skoryguj żywienie.

 
Powiązane artykuły:
Chodzenie na pośladkach – uniwersalne ćwiczenie antycellulitowe
Ćwiczenie "chód na pośladkach" jest pożyteczne jak kobietom, tak i mężczyznom, ponieważ obniża ryzyko powstania wielu chorób moczopłciowego zakresu. Wskutek takiego treningu zwyżkuje aktywność mięśni, usuwa się cellulit.
Sposoby na wyszczuplanie ud – jak schudnąć z nóg w ciągu tygodnia?
Piękne i smukłe nogi - wynik wzmocnionej pracy, którą można wykonywać w domowych warunkach. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o tym, co należy robić po to, żeby schudnąć w nogach w krótkim czasie.
Jak budować brazylijskie pośladki w domu? Trening na zaokrągloną i odstającą pupę
Piękne i prężne pośladki – marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej, które jest możliwe. W tym artykule potraficie znaleźć informację o tym, jak budować brazylijskie pośladki w domu.
Najlepsze ćwiczenia na pośladki. Czyli jak kształtować seksowną pupę?
Chcecie mieć piękne i prężne pośladki, wtedy należy przygotować się do uprawiania sportu. W tym artykule potraficie znaleźć opis głównych reguł treningu, a także przykład efektywnych ćwiczeń.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty