Ćwiczenia na zmarszczki palacza – jak skutecznie wygładzić zmarszczki?

ćwiczenia na zmarszczki palacza

Mimiczna aktywność, problemy zdrowotne lub zmiany wiekowe, powodują pogłębienie się zmarszczek wokół ust i nosa. Odmłodzić twarz jest dosyć trudno, zwłaszcza jeśli masz anatomiczne predyspozycje ku ich pojawieniu się. Z tego więc powodu kosmetolodzy zalecają codziennie wykonywać określone ćwiczenia na zmarszczki palacza. W całości ich się pozbyć za pomocą ćwiczeń jasna rzecz nie można, jednak można istotnie je wygładzić.

Proste ćwiczenia na zmarszczki palacza

Opisany wariant wzmocnienia mięśni spodoba się nawet bardzo zajętym kobietom. Gimnastykę można robić w tym czasie, gdy wykonujesz sprawy domowe, bierzesz kąpiel lub prysznic, odpoczywasz przed telewizorem.

Ćwiczenia na zmarszczki palacza:

  1. Palcami wskazującymi przeprowadzasz do góry, wzdłuż zmarszczek, zaczynając od kącików ust.
  2. proste ćwiczenia na zmarszczki palacza 1
  3. Gdy dotrzesz do skrzydeł nosa, przeprowadź palcami dookoła policzek.
  4. proste ćwiczenia na zmarszczki palacza 2
  5. Nadal naciskając na cerę, kieruj palce ku skroniom. Powtórz owe ćwiczenia 30-40 razy.
  6. proste ćwiczenia na zmarszczki palacza 3
  7. Wyciągnij podbródek, wargi maksymalnie zakręć wewnątrz. Zatrzymaj się w owej pozycji w ciągu 10-15 sekund. Powtórz 30-40 razy.
  8. proste ćwiczenia na zmarszczki palacza 4
  9. Na ostatnim zatrzymaniu ust, palcami wskazującymi poklepując wzdłuż zmarszczek palacza do góry i do dołu, powtórz 10-20 razy.
  10. proste ćwiczenia na zmarszczki palacza 5

Musisz wykonywać owe ćwiczenia codziennie albo przynajmniej co drugi dzień w ciągu kilku miesięcy. Tylko regularna gimnastyka zabezpieczy widoczne zmiany.

Japońskie ćwiczenia na wygładzenie zmarszczek palacza

Kobiety z azjatyckimi rysami twarzy starzeją się nie tak szybko jak Słowianki. Jest to związane przede wszystkim ze szczególnościami anatomicznymi. Dla typu słowiańskiego charakterystyczne są duże policzki, które w wieku młodym wyglądają bardzo ładnie i pociągająco, jednak z wiekiem przyśpieszają pojawienie się zmarszczek.

Oprócz tego Azjatki regularnie wykonują ćwiczenia na zmarszczki. Na przykład wykonują ćwiczenia na zmarszczki palacza z podnoszeniem butelki. Dają możliwość wzmocnić mięśnie policzek i podbródka, wygładzają zmarszczki i korygują kształt twarzy. Należy jedynie ustami (nie używając zębów) podnieść stojąc na stole butelkę (0,5l) wypełnioną wodą na 1\3 i trzymać ją poziomo.

Uzupełnić owe ćwiczenie można zwykłą gimnastyką – nadmuchiwać policzki, następnie wydmuchiwać powietrze, wyciągać usta, masować zmarszczki palacza.

 
Powiązane artykuły:
Odmładzająca maseczka drożdżowa do twarzy
Drożdże – niezwykle pożyteczny produkt. On wykorzystuje się nie tylko w kuchni, ale i w kosmetologii. Na podstawie tego komponentu wychodzą odmładzające maski, które idealnie podchodzą dla delikatnej skóry oblicza.
Ciekawe porady – jak odmłodzić twarz?
Zwyczajnie, proces odmładzania skóry oblicza dosyć pracochłonny i wymaga odpowiedzialnego podejścia. Lecz czego kobieta nie zrobi po to, żeby wyglądać młodą. Którymi środkami można skorzystać się? O tym opowiemy w artykule.
Maseczka ze skrobi przeciw zmarszczkom zamiast botoksu
Czy już słyszeliście o zadziwiających wynikach stosowania masek ze skrobi dla odmładzania skóry? Przeczytajcie nasz nowy artykuł poświęcony temu środkowi, który nawet jest uważany za alternatywę botoksu.
Oleje dla skóry wokół oczu od zmarszczek
Oleje roślinne od dawna stosuje się dla powrotu i przedłużenia piękności żeńskiej skóry. W tej liczbie dobroczynnie one wpływają na stan skóry wokół oczu, co dotyczy jak tłustych olejów roślinnych, tak i eterycznych.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty