Ćwiczenia dla kobiet
Najważniejsze to odpowiednia motywacja! Mamy dla ciebie kilka ciekawych porad, jak się zmotywować do porannej gimnastyki i biegania.
Jak zmusić człowieka do wykonania czegoś? Rzucić mu wyzwanie. Zasada ta stała się bardzo popularna w internecie, gdzie ludzie dzielą się swoimi umiejętnościami, a inni użytkownicy starają się to powtórzyć. Zaryzykujesz?
To jest Tao Porchon-Lynch. Ma 99 lat i jest najstarszą instruktorką jogi na świecie. Ponadto w 2012 roku jej nazwisko zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.
Zapomnij o fotoshopowych pięknościach z magazynów. W taki sposób trenują zwykłe i odważne dziewczyny.
Tym, kto jest zmuszony prowadzić siedzący tryb życia, znajome jest uczucie drętwienia całego ciała. Pozbyć się go, poczuć się na siłach i zwiększyć jakość relaksu jest o wiele lżej niż się wydaje.
Marek Aureliusz powiedział kiedyś: "Budząc się rano pomyśl, jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować".
Gdy rano nie wystarcza czasu, ale koniecznie musisz szybko się obudzić, pomogą specjalnie dobrane ćwiczenia. Dany zestaw nawet nazywają magicznym – łączy w sobie asany jogi, ćwiczenia gimnastyki cigun, dzięki niemu organizm nie tylko budzi się, ale staje się zdrowszy.
Właśnie zimą nadszedł czas zamyślić się o dobrej formie fizycznej. Ale dość często zaczynamy ciężko ćwiczyć i doprowadzać swoje ciało w porządek prawie za tydzień przed rozpoczęciem letniego sezonu.
Piękną sylwetkę niemożliwie przedstawić bez okrągłych, wypukłych, ale sprężystych pośladków. I całkiem nieobowiązkowo chodzić do drogiej siłowni. Przecież pracować nad sobą można i w domu. Wszystko co trzeba – para hantli (lub książek), mat dla jogi i nieprzezwyciężone pragnienie być lepszym.
Mieć dobrą postawę trzeba nie tylko po to, żeby wyglądać pięknie. To również gwarancja zdrowych pleców, dobrego krążenia krwi i prawidłowego oddychania. I nawet jeśli nie ma poważnych zniekształceń, kręgosłup otrzymuje ogromne obciążenie i potrzebuje relaksu.Przecież często w ciągu dnia znajdujemy się w tej samej pozycji – siedzącej.
Na święta wszyscy dobrze odpoczęliśmy i w niczym sobie nie odmawialiśmy: jedliśmy i pierożki, i sałatki z majonezem, i słodkimi prezentami dzieci nas częstowały! Lecz zimowe wakacje się skończyły i nadszedł czas zająć się swoją figurą.
Tą prostą i efektywną metodę korekcji sylwetki opracował japoński lekarz Fukutsudzi. Ćwiczenie pomoże usunąć flakowaty brzuch i przywróci szkielet do pozycji naturalnej. Przy tym kształty twojego ciała zmienią się i talia stanie się cienka.
Zaczyna się nowy rok i u wielu z nas pojawia się pragnienie uprawić sport i podciągnąć swoje formy na wiosnę. Jednak ten zamiar ma właściwość znikać tak samo szybko, jak i pojawiać się.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty