Czapka Bojarka – wizerunek prawdziwej księżniczki

czapka bojarka

Wielbicielkom eleganckich futer zawsze jest trudno dobrać okrycie głowy, które by odpowiadało wierzchniej odzieży. Zawsze chce się, aby wizerunek był doskonały i harmoniczny. A ponieważ w zimną pogodę owe akcesorium jest niezbędne, idealnie będzie pasować czapka bojarka.

Damska czapka bojarka

Klasyczny model – to futrzany wyrób z płaskim lub nieco wypukłym wierzchem. Wierzch czapki również ma kształt koniczny, dekorowany nie tylko futrem eleganckiego zwierzaka, ale i innymi materiałami, na przykład- zamsz, skóra naturalna, aksamit.

Jasna rzecz, że futrzane czapki bojarki wyglądają bardziej elegancko, jednak i łączone wyroby cieszą się ogromną popularnością. Na przykład skórzany brązowy wierzch czapki uzupełniony puszystym futrem lisa polarnego będzie wspaniałym wariantem na co dzień. Takie akcesorium będzie harmonicznie wyglądać z futrem i kurtkami puchowymi z zaznaczoną talią.

Dziewczynom z duszą arystokratki spodoba się elegancki model, dekorowany różnymi chustami. Wzory o niebieskich i różowych kolorach zdobią barwą szare zimowe dni, a eleganckie szaro-błękitne puszyste futro podkreśli elegancję i wytworność swojej posiadaczki.

Wśród bogatego asortymentu dużą popularnością wśród eleganckich pań cieszą się futrzane czapki bojarki. To mogą być łączone wyroby albo jednolite. Na przykład bardzo ciekawie wygląda połączenie karakułów z sobolem. Jeśli natomiast chcesz uzyskać wizerunek eleganckiej rosyjskiej bojaryni to warto zwrócić uwagę na klasyczny model z płaskim wierzchem, w całości dekorowany futrem czarnego bobra. Taka czapka różni się szczególnymi właściwościami cieplnymi. W takim wizerunku każda kobieta będzie się czuć prawdziwą księżniczką.

Z czym i kiedy nosić czapkę bojarkę?

Niektórzy pomyłkowo uważają, że wyroby futrzane należy zakładać tylko z powodu jakiejś szczególnej okazji. Jednak nie zważając na swój bogaty wygląd zewnętrzny, futrzana czapka bojarka jest uniwersalnym akcesorium , które będzie aktualne niezależnie od okazji. Można ją zakładać i na jakąś specjalną okazję, ale również na co dzień. A wspaniały krój i wykorzystanie naturalnego surowca zabezpiecza ciepłem całą głowę, chroniąc ją przed wiatrem i mrozami.

Kobietom biznesu, które wolą klasyczny styl, designerzy radzą przyjrzeć się czarnym czapkom bojarkom z lisem polarnym lub norką strzyżoną. Takie połączenie wyśmienicie podkreśli stan kobiety i jej położenie w społeczeństwie. Również owy model wspaniale uzupełni srogi dress-code. Nie zważając na to, że czapka bojarka uważana jest za uniwersalne akcesorium, jednak wierzchnie ubranie powinno odpowiadać okryciu głowy. Idealnym wariantem uważane są futra i kurtki puchowe. Również można poeksperymentować z niektórymi modelami płaszczów lub kurtek skórzanych z zaznaczoną talią, stwarzając niezwykły i elegancki wizerunek. Jednak warto pamiętać, że wizerunek powinien być wykonany w stylu minimalistycznym, bez wykorzystywania akcesoriów lub innych elementów dekoracyjnych.

damska czapka bojarka 1 damska czapka bojarka 2 damska czapka bojarka 3
damska czapka bojarka 4 damska czapka bojarka 5 damska czapka bojarka 6
damska czapka bojarka 7 damska czapka bojarka 8 damska czapka bojarka 9
 
Powiązane artykuły:
Czapka z okularami – jak to trafnie połączyć?
Dowolna kobieta potrafi dobrać nakrycie głowy tak, że ono nie tylko nie zepsuje jej wyglądu zewnętrznego, ale i stanie się gustowną końcową kreską obrazu. Nawet jeśli nosicie okulary, to za pomocą czapki można zamarkować swoją piękność.
Modna i ciepła czapka robiona ściągaczem angielskim
Wśród współczesnych kobiet obserwuje się coraz większy interes do rozmaitych nakryć głowy. W modzie czapki niezwykłej formy z ciekawym załatwieniem. Duża ilość aktualnych i stylowych czapek wiąże się z użyciem ściągu angielskiego.
Czapka z pomponem z naturalnego futra
Czapki z pomponami - to doskonały sposób wnieść parę jaskrawych kresek do swojego nowego zimowego obrazu. Dziewczyny w takich nakryciach głowy wyglądają oryginalnie. Dzięki tym akcesoriom tak łatwo wyglądać śmiało i bardzo modnie!
Czapka Husky – stylowy wizerunek drapieżnika
W ostatnim czasie częściej można spotkać dziewczyny w niezwykłych i nawet pociesznych czapkach. Na przykład takie nakrycie głowy jak czapka husky jest przeznaczone nie tylko dla obrony głowy od chłodu i wiatru, ale i dla unikalności obrazu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty